Нове солодке кохання від Katy Perry

парфумована вода Katy Perry's Mad Love

Ви по вуха закохані? Ви настільки закохані, що всміхаєтесь цілому світу, ви на сьомому небі від щастя, у вас чудовий настрій! Ви не можете натішитися своєю другою половинкою і вам здається, що все, що він чи вона робить ідеальне та бездоганне? Якщо так, то у нас для вас є чудовий парфум, який уособлює ваше почуття.

Mad Love - останнє парфумерне творіння всесвітньовідомої співачки та композитора Кеті Перрі (Katy Perry), яка вже створила декілька успішних ароматів, наприклад квітково-фруктовий парфум Killer Queen. Новий парфум побачив світ на початку цього року і не дивно, що мова йде про солодке шалене кохання, так як саме зараз співачка закохана у актора Орланда Блума.

Парфум відкривається ароматом яблучного сорбету, який поступово переходить в пахощі полуниці та рожевого грейпфруту. Серце Mad Love сформовано сумішшю дицентри, півонії та жасмину. В цілому аромат можна охарактеризувати як солодкий. Основа парфуму складається з пахощів мускусу, сандалового дерева та кокосу. Парфум нагадує літній фруктовий коктейль або десерт з морозивом, доповнений сиропом. Для підвищення інтенсивності солодких компонентів, які не вирізняються особливо високою стійкістю, як, наприклад, сандалове дерево, яке на шкірі тримається декілька годин, рекомендуємо наносити парфум на одяг або волосся.

Своїм флаконом парфум нагадує старший на рік Mad Potoin, але лише зовнішній вигляд цих двох ароматів подібний. Mad Love - це пляшечка з чарівним зіллям, яке обіцяє вічне кохання. Він світло-рожевий, як цукрова вата, тому не дивно, якщо аромат вам нагадає романтичні теплі літні вечори. Mad Love — парфум, призначений для молодих дівчат, але якщо ви вічний романтик, то парфум створений саме для вас.

 

Наталя для notino.ua