Панчохи в аерозолі від AirStocking

Панчохи в аерозолі від AirStocking

Кожного дня стає все тепліше і Всім нам влітку хочеться виглядати якнайкраще. Ті з Вас, хто так само як я не відвідує солярій, або не встиг засмагнути в теплих краях взимку, можливо зіштовхнуться з проблемою блідої шкіри. На щастя, існує безліч альтернативних засобів, які допоможуть швидко вирішити цю проблему. Нещодавно я відкрила для себе засоби для автозасмаги від AirStocking, які надають шкірі здорову засмагу одначасно зволожуючи її та приховуючи дрібні недоліки. Я спробувала тональний крем для тіла AirStocking For Body, панчохи в аерозолі AirStocking Premier Silk та ще одні панчохи в аерозолі з додаванням діамантового пилу AirStocking Diamond Legs.

AirStocking

Тональний крем для тіла AirStocking For Body

Ви вже втомилися засмагати та ходити в солярій? Чи просто Вам не вистачає часу? Але як тільки надворі стає тепло, нам одразу хочеться мати красиву засмаглу шкіру? Тоді Вам слід спробувати тональний крем для тіла AirStocking For Body. Засіб представлено в одному відтінку, який на шкірі виглядає  дуже природньо та надає їй красивий бронзовий відтінок. Великою перевагою є те, що засіб вирівнює тон шкіри та маскує дрібні недоліки. Крем має більш рідку консинстенцію, що допомагає нанести засіб тонким шаром, який в свою чергу швидко висихає та виглядає природньо. Як результат - шкіра злегка засмагла, зволожена та захищена від UV променів. Маю зазначити, що після використання цього крему шкіра виглядає відмінно не тількі зовні, але і приємна на дотик. AirStocking For Body тримається цілий день. Тональний крем легко змивається милом та водою.

Панчохи в аерозолі AirStocking Premier Silk

Панчохи в аерозолі AirStocking найкращі зі всіх, які я колись використовувала. Спрей має подібні властивості як тональний крем. Якщо в Вас є проблема з засмагою ніг (рівномірним нанесенням автозасмаги) – цей продукт саме для Вас. Нанесіть засіб на шкіру ніг на відстанні 20 см та одразу розетріть засіб. Шкіра ніг миттєво отримає вигляд легкої засмаги, в залежності від відтінку який Ви вибрали. Ваші ноги будуть виглядати досконалими, адже спрей не тільки вирівнює тон, але приховує недоліки (навіть такі як синьці та судини). Нанесення триває декілька хвилин, спрей одразу засихає та довго тримається на шкірі. Нерозтікається і не залишає сліди, навіть коли на вулиці дуже спекотно. В мене чутлива шкіра, тому я спочатку остерігалася появи алергії,  але всі переживання  були марними. Після нанесення засобу шкіра навпаки була зволоженою та гладкою. Тому я раджу придбати спрей та щонайскоріше демонструвати красиві засмаглі ноги.

Панчохи в аерозолі AirStocking Diamond Legs

Для різноманітості я вирішила також спробувати панчохи аерозоль з вмістом діамантового пилу, який на ногах дає мерехтливий ефект. Хочу похвалити цей спрей за те, що він має всі властивості вищезазначеного AirStocking Premier Silk. Мені здалося, що можна обійтися і без блискіток. Мої ноги виглядали так, ніби були посипані блискітками. Такий варіант краще використовуйте для вечерніх виходів у світ. Для щоденного використання підійде класичний варіант.

Також хочу зазначити, що засоби AirStocking найкраще з того, що мені доводилось тестувати. Представлена лінійка являється найкращим альтернативним засобом для автозасмаги. Порівнянно з ними,  аерозолі не залишають плям та слідів, рівномірно наносятся на шкіру, а ефект засмаги помітно одразу. Ваші ноги завдяки аерозолю виглядають так, ніби Ви вдягли панчохи. Ідеально підходять для спекотного літа, коли Ви хочете виглядати впевненно і красиво.