Парфумерні новинки 2014

Парфумерні новинки 2014

Які новинки парфумів з'являться на ринку в цьому році?

parfemy 2014

Пропозиції досить різноманітні!

Вдалий парфум для себе зможуть підібрати як прихильниці свіжих легких ароматів, так і більш  насичених. Безсумнівно, екзотичні аромати солодких фруктів будуть мати незмінний попит, особливо літніми сонячними днями! Однією з перших новинок є Chloé See By Chloé Eau Fraiche , яка нагадує прогулянку у квітучому яблуневому садочку. Цей повітряний аромат складається з пахощів гіацинту, жасмину та яблуневого цвіту. See By  Chloé Eau Fraiche є продовженням попередника  минулого року See By Chloé . Новинка Chloé See By Chloé Eau Fraiche - більш ніжний та легкий варіант улюбленого аромату, здивує Вас своїм оригінальним диханням: чистим, майже невагомим, з легким присмаком квіткової пристрасті.
see by chloee

Наступною новинкою 2014 року є жіночий аромат Calvin Klein CK One Red Edition for Woman , який здивує Вас своєю непересічністю  та яскравістю.  Свіжий та чуттєвий аромат розкриє таємниці сили притягування, природного магнетизму та елегантності свого власника! Гармонія чарівних квіткових нот, доповнених ароматом кавуна та мускусу, формуюють оксамитовий делікатний аромат Calvin Klein CK One Red Edition for Woman. Чоловіча версія  Calvin Klein CK One Red Edition for Men  адресоавана справжнім поціновувачам життя у всіх його проявах. Аромат підійде для використання ввечері, наприклад, буде доречним на вечірці з друзями.

ck on red

Вам подобаються екзотичні парфуми?


У такому випадку пропонуємо звернути увагу на новинку від Escadа Born In Paradise , що в перекладі означає "Народжена в раю". За мить аромат  перенесе Вас у справжній рай, де Ви зможете відчути пахощі солодкого кавуна та соковитого ананаса, кокосу та яблук. Цей парфум - ода витонченості та красі. Born In Paradise  - це сяюча, благородна і невимушена жіночність, вільні і граційні рухи, заворожуюча краса, відображення унікальної особистості, її аура та її символ. Парфум  можна використовувати у літні сонячні дні. 

escada

Новинка 2014 року -Roberto Cavalli Exotica перенесе Вас у таємничі екзотичні країни. Чуттєвий аромат солодкого манго, разом з пахощами листочків франгіпані вдало поєднуються з екзотичним сандаловим деревом, підкреслюючи загадковість  парфуму. Аромат адресований всім молодим жінкам, яким подобається свіжість фруктів. Яскравий рожевий флакон Roberto Cavalli Exotica наповнений безтурботністю літнього відпочинку, красою незвичайних квітів та свіжістю соковитих фруктів. 
roberto cavali