Оберіть найоригінальніший подарунок для своєї мами!

шануйте та любіть свою маму

День матері наближається, а тому я вже починаю задумуватись про найкращий подарунок для моєї матусі. А який подарунок оберете ви цього року для своєї? Можливо, не потрібно чекати на свято в календарі. Адже мами заслуговують на подарунки цілий рік!

Якщо ви не знаєте, що могло би сподобатись вашій мамі, перегляньте старі фотографії. Подивіться, що приносило їй радість, згадайте, про що вона любить згадувати... Можливо, вона хотіла побачити Париж, але ніколи там не була. Побачите. Коли я шукаю подарунок для мами, завжди думаю і про щось із косметики. Мені хочеться відшкодувати їй усі поламані губні помади, розсипані пудри, усі засохлі туші для вій, які я знищила, будучи маленькою. А ви пам'ятаєте? «Рейди» на мамину косметичку, коли її не було дома, й ми могли потаємно ознайомлюватися зі світом ароматів і косметики? Після таких дитячих ігор втрати часто були досить великими! І саме тому сьогодні я з радістю купую для неї косметику. Про що я думаю зараз, і що могло б пригодитися вашій мамі?

Догляд — це основа

Щоб її шкіра була завжди гарною, потрібний хороший догляд. У якості подарунка ви можете обрати для своєї мами щось із живильної косметики. Наприклад, у наборі LIERAC Premium ви знайдете крем проти зморшок і ароматизовану свічку. Ще краще, якщо ви додасте якісну маску для обличчя. Як вам, наприклад, бренд Filorga та його тканинна колагенова маска? Достатньо одного використання та шкіра вашої мами буде сяючою та сильнішою.

Подарункові набори

Щодо декоративної косметики, то мені дуже подобається набір Collistar Mascara Infinito. Без хорошої туші й олівця для очей просто не обійтися. А сумочка Piquadro, в яку запаковано набір, стане у пригоді влітку. Також чудовий Love OPI XoXo — набір лаків для нігтів у подарунковій упаковці, який підтверджує, що й подарунок для мами може бути трохи провокаційним.

Насолодіться ароматом...

Вам поки не сподобалось нічого з порад на подарунок до Дня матері? Оберіть аромат! Парфум для мами може бути саме тим, що ви шукаєте. Якщо їй подобаються ніжні, квіткові аромати, оберіть Miu Miu та її L’Eau Rosée або ж класику від Marc Jacobse. Його Daisy в подарунковій упаковці — неймовірний. Моя мама скоріше оцінить виразніший аромат. Тому я обрала соковитий, деревний і фруктовий аромат із нотками пачулі — Gucci Guilty Absolute. До речі, блондинки зазвичай обирають свіжіші аромати. Брюнетки здебільшого надають перевагу виразнішим комбінаціям. Це допоможе ще легше вибрати подарунок для вашої мами.

найкращий подарунок до дня матері

Приватний косметолог

А як часто ви витягуєте маму до косметолога? Якщо вона пручається так само як і моя, подивіться на звуковий пристрій для очищення обличчя Foreo Foreo Luna™ Go. Трифазова щітка для очищення обличчя підходить для всіх типів шкіри й завдяки інтенсивній пульсації видаляє до 99,5 % забруднень або залишків макіяжу! І залишилась дрібничка, щоб мама відпочила... Щось для ванни? Щось на зразок Greenum? Це було би доречним!