ПОРАДА НА НОВОРІЧНІ СВЯТА: Найкращі новорічні аромати для інтер'єрів

аромасвічки - найкращі друзі зимового настрою

Важливу роль у святковій атмосфері наприкінці року відіграють саме аромати. Запах солодощів, новорічної ялинки, але... також і пахощі різдвяних ароматичних свічок чи дифузорів, які значною мірою допомагають створити святкову атмосферу.

Солодка ванільна спокуса

Якщо ви полюбляєте ванільні солодощі, вам неодмінно сподобаються свічки Woodwick Artisan Ellipse Vanilla Sol. Ваніль, у поєднанні з деревними тонами та краплею лимона, миттєво наповнить вашу кімнату лагідним ароматом. І зауважте, що свічки Woodwick мають спеціальні дерев'яні гніти, які під час горіння потріскують, наче справжнє дерево. Це просто неймовірно!

Одним із найкращих подарунків може стати аромадифузор Chando Myst Vanilla & Cedar, який завдяки своєму чудовому дизайну стане ще й прикрасою для інтер'єру. А аромат? Солодко-деревний, із початковими ванільно-апельсиновими та кінцевими кедрово-санталовими нотами.

Гарячий шоколад чи глінтвейн?

Ароматична свічка Hot Cocoa & Cream з майстерні Bath & Body Works наповнить вашу оселю запахом какао з вершками. Окрім аромату молочного шоколаду вона приховує в собі також пригорщу мускатного горіху. А якщо ви ще й візьмете в руки чашку гарячого шоколаду або какао, бездоганну святкову атмосферу для вас забезпечено!

Віддаєте перевагу глінтвейну? У такому разі вам потрібна ароматична свічка Paddywax, а саме композиція Mesa Velvet Plum & Orchid. Чорна орхідея та цвіт лимонника наповнюють свічку квітковими тонами, але крім них ви відчуєте також аромат червоного вина або ж зірчастого анісу…

А ви обрали аромат для дому?

Аромат свіжої хвої

Якщо ви не можете дочекатися новорічної ялинки та аромату свіжої хвої, спробуйте новинку: новорічні свічки Yankee Candle Elevation Frosted Fir. Закрийте очі та насолоджуйтесь. Відчуйте себе наче серед засніженого лісу, що дихає спокоєм…

Перенесіться на уявну прогулянку між деревами за допомогою спрею для інтер’єрів Flannel від Bath & Body Works, або подаруйте собі радість із каталітичною лампою Ashleigh & Burwood London з наповнювачем Lamp Fragrance Winter Forest. Адже це дійсно досконалий новорічний аромат для інтер'єрів!

P.S.: До речі, усі наші свічки можуть стати чудовим подарунком. А ще у нас їх можна гарно запакувати.