ПОРАДИ НА НОВОРІЧНІ СВЯТА: Подарунки для хлопця, коханого чоловіка та всіх чоловіків, яких ми любимо

поради щодо вибору подарунку для чоловіка на Новий рік

Придумати, що подарувати партнерові, чоловікові, братові чи найкращому другові, часто буває дуже складно. Іноді ми не розуміємо їхніх хлоп'ячих ідей, але краса і все, що її стосується, — це інша справа. Скористайтесь цим і виберіть для них щось для свіжого, сучасного вигляду або аромат, завдяки якому вони стануть ще більше сексі!

Практичні набори

Вибираючи новорічний подарунок для чоловіка, необхідно дотримуватись одного правила — він має бути передусім практичним, корисним або ж із бонусом у вигляді подарункового набору: Biotherm Homme Aquapower містить зволожувальний крем-гель 72 h Aquapower та пінку для гоління для чутливої шкіри. Сама косметика створена з природних компонентів і дарує позитивний ефект від дії термальної води. Це чудовий подарунок для чоловіків, які цікавляться своїм оточенням і навколишнім світом.

Чудовим подарунком для чоловіка, партнера чи друга може стати набір Vichy Homme. У наборі ви знайдете зволожувальний засіб від ознак втоми Hydra Mag C+, а також антиперспірант 48 h для чутливої шкіри, з яким ваші чоловіки переможуть будь-який стрес на роботі (або з вами вдома😊).

Для усіх шукачів пригод ми представляємо органічну косметику Natura Siberica з набором Men. Набір містить: освіжаючий гель для душу, тонізуючий крем для обличчя, а також шампунь 2 в 1, що є досконалою базою для кожного чоловіка (а для вас — ще однією чудовою підказкою стосовно подарунка).

подарунки для чоловіків на Новий рік

Ароматний чоловік

Можливо, ви би хотіли скоріш «ароматну» пораду для вашого чоловіка чи партнера? Notino має для вас гарячу новинку — Емануель Унгаро (Emanuel Ungaro) та його L´Homme. Це розкішна туалетна вода з категорії так званих шкіряних ароматів. Аромат наповнений першокласними інгредієнтами, які задовольнять вимоги найвибагливішого джентльмена.

Hugo Boss Boss The Scent Private Accord. — це бомба поміж новинок чоловічих ароматів. Цей орієнтально-деревний аромат, сповнений сексапільності, надзвичайно вишуканий і продуманий, підходить для вечірнього виходу та особливих подій. Просто ВАУ!

Свіжим, наче гірський вітерець може бути YSL L´Homme. Ця туалетна вода буквально заряджена озоном (від дійсно міститься серед компонентів!), вона електризує всі відчуття, підштовхує вперед, надає енергії та дозволяє чоловікам використати свою мужність на повну силу (структура аромату визначається приємною деревиною).

Винаходи для (чоловічої) краси

Можливо, вас зацікавить тример для вух і носа Braun Exact Series — один із найніжніших на ринку, який позбавить вашого чоловіка багатьох естетичних проблем. А що ж із власниками бороди? Геніальний тример Philips Beardtrimmer завдяки вакуумній системі утримує в собі все підстрижене волосся, тож ваша ванна завжди залишатиметься чистою. (Саме тому це буде подарунок не лише для вашого чоловіка, але також і для вас!)

Тож що скажете? Ви вже знаєте, що подарувати на новорічні свята вашому чоловікові, партнерові або іншим чоловікам, що вас оточують? Якщо ні, маємо для вас ще кілька ідей. Щоб дізнатися про них, продовжуйте читати блог Notino (адже Notino має подарунки для усіх).