Поради щодо вибору парфумів для Козерога

Парфумерний гороскоп для Козорога

Козеріг — це десятий знак зодіаку, перебуває під впливом стихії Землі. До основних характеристик цього знаку зодіаку належить цілеспрямованість, практичність та витривалість. Особа, народжена під знаком Козерога, не відмовляється від своїх цілей та спроможна зачекати на результати. У своїх вчинках Козеріг серйозний і розважливий. Зазвичай на Козерога можете покластися. Також представникам цього знаку притаманна працьовитість та амбіційність.

До недоліків знаку зодіаку Козеріг може належати невелика міра емпатії та співчуття. Козероги інколи чинять занадто різко та необачно, що може не подобатися їхньому оточенню. У них можуть виникнути проблеми з почуттям розслабленості, а тому вони не завжди належать до найцікавіших співрозмовників.

Подібно до інших знаків зодіаку, Козеріг повинен посилювати свої позитивні здібності та якості. На недоліки навпаки потрібно подивитися тверезо та спробувати з ними якнайкраще впоратися. Цього можна досягнути різними способами. Один із них — вибір ідеальних парфумів. Адже й аромат несе в собі певну енергетику, що здатна допомогти людині.

Поради щодо вибору парфумів для жінок, народжених під знаком Козерога

Козеріг не любить експериментувати, надає перевагу традиції та вимагає якості. Усі ці атрибути ви можете знайти у всесвітньо відомому бренді Chanel. З їхнього асортименту для жінок-Козерогів підійдуть парфуми Chanel Coco Mademoiselle, які підкреслюють жіночу природність та впевненість в собі. Вони спроможні повністю відобразити вашу особистість.

аромати для жінки Козорога

 

Кожній жінці інколи личить романтика, ніжність та закоханість. На практичного та «приземленого» Козерога це діє з подвійною силою. Саме з цією метою пропонуємо парфуми Calvin Klein Eternity Moment, що підкреслять вашу жіночність. Їхня есенція містить лічі, півонію, малину та приємний аромат рожевого дерева.

Поради щодо вибору парфумів для чоловіків, народжених під знаком Козерога

Звісно, що амбіційний Козеріг хоче бути успішним у всіх своїх справах. Для цього необхідна елегантність та джентльменський підхід. У цій сфері вам можуть допомогти парфуми Armani Eau de Cedre. Якісні парфуми містять цитриново-трав'яний аромат. Їх есенція базується на кедрі, кардамоні та кмині.

аромати для чоловіка Козорога

 

Велика міра розслабленості та відданість своїм інстинктам — це саме те, що (хоча б інколи) потрібно чоловіку, народженому під знаком Козерога. Саме це основні причини для того, щоб спробувати парфуми Hugo Boss Boss In Motion. Серед його плюсів ви також можете знайти посилення впевненості в собі й активного життя. Парфум підходить не лише для робочої атмосфери, але й для проведення дозвілля.