Посміхніться, будь ласка: найкращі відбілювальні пасти

відбілювання зубів

Іноді білосніжна посмішка може бути красномовнішою за будь-які слова. Вона — гарантія впевненості в собі. Але що робити, якщо колір ваших зубів не ідеальний? У такому випадку вам прийдуть на допомогу відбілювальні зубні пасти! Ми вибрали найкращі пасти для відбілювання зубів і ознайомимо вас із їхніми перевагами.

Яким є природне забарвлення зубів?

Жодні зуби від природи не є білосніжними. Сучасна стоматологія розрізняє три основні кольори за відтінком дентину (другого шару зуба): жовтий, сірий і коричневий. Характерний колір переважно визначається товщиною зубної емалі (першого шару зуба), під якою просвічується дентин. Однак ви також можете його покращити: основний відтінок визначається генетично, але небажане забарвлення зубів може бути зумовлене курінням, неналежною гігієною зубів або, наприклад, вживанням кави та червоного вина.

Відбілювальна паста: вдале рішення!

Недостатньо очищений наліт поглинає в себе барвники з їжі та напоїв, що може погіршити колір зубів на декілька відтінків. Якщо ви прагнете змін, спочатку потрібно освоїти правильну техніку чищення зубів. Регулярний і ретельний домашній догляд за допомогою паст для відбілювання зубів може дати результати протягом декількох тижнів. Однак перед процедурою інтенсивного відбілювання необхідно проконсультуватись зі своїм стоматологом. При неналежному догляді замість отримання сяючої посмішки ви ризикуєте пошкодити зуби та ясна ...

Що містять відбілювальні зубні пасти?

Пасти для відбілювання зубів ефективно діють насамперед завдяки вмісту в них абразивних компонентів, які м’яко відшліфовують відкладені пігменти, але це абсолютно не підходить, наприклад, для чутливих зубів. Допомагають при відбілюванні також ферменти, активоване вугілля (чорна зубна паста) або пероксид, який використовується у професійному відбілюванні. Найкраща відбілювальна паста повинна якомога краще видаляти пігментні плями, але при цьому якомога менше впливати на зубну емаль. Однак, все дуже індивідуально, і кожним зубам підходить щось своє.

Вибираємо для вас: найкращі зубні пасти для відбілювання зубів

  1. Opalescence Whitening

Чудова відбілювальна зубна паста  з низькою абразивністю Opalescence Whitening м'яко видаляє із зубів поверхневі плями, завдяки чому через місяць ваші зуби стануть на 2 відтінки білішими. Зубна паста також містить фторид натрію, що допомагає зміцнювати зубну емаль, сприяючи здоров’ю ротової порожнини.

  1. Swissdent Extreme

Мікронізований пероксид кальцію, що міститься в інтенсивній відбілювальній зубній пасті Swissdent Extreme, знебарвлює небажані пігменти на поверхні зуба та нерівностях зубної емалі. Натуральні фруктові ферменти папаїн і бромелайн також ефективно покращують зовнішній колір зубів, а коензим Q10 дбає про здоров'я ясен. Наш фаворит!

  1. My White Secret Toothpaste Classic Mint

Стоматологічний набір для білосніжних зубів My White Secret Toothpaste Classic Mint можна придбати на подарунок, але ми думаємо, що ви залишите його для себе :-). Набір містить чудовий дует — спеціальну денну та нічну відбілювальну зубну пасту. Ранковий догляд діє як антиоксидант і впродовж дня захищає зуби від утворення плям від їжі та напоїв, тоді як вечірня паста делікатно відбілює зуби чорним вугіллям і зміцнює зубну емаль упродовж ночі.

  1. White Pearl NanoCare Whitening

Золоті зуби? У жодному разі. А як щодо догляду за зубами за допомогою золота? Зубна паста White Pearl NanoCare Whitening містить наночастинки 24-каратного золота, завдяки яким ротова порожнина залишається свіжою та здоровою. Ефективне активне відбілювання зубів чорним вугіллям подбає про сяючу посмішку, а екстракти прополісу й зеленого чаю ремінералізують зубну емаль.

  1. MEDIBLANC Dental Care White Time Set

Подарунковий стоматологічний набір для білосніжних зубів MEDIBLANC Dental Care White Time Set містить одразу три унікальні відбілювальні зубні пасти. Усі вони мають у своєму складі 100 % природний мінеральний гідроксилапатит, який помітно відбілює зуби без абразивного ефекту. Одна зубна паста з набору додатково збагачена екстрактами ромашки та шавлії, що лікують і заспокоюють ясна. Тож якщо ви покладетеся на силу природи, ви зробите найкращий вибір!

  1. My Magic Mud Activated Charcoal

Чорна відбілювальна зубна паста з активованим вугіллям My Magic Mud Activated Charcoal ефективно видаляє небажану пігментацію й одночасно ретельно очищує зуби. Її натуральний склад, який не містить фтору, також виводить токсини з ротової порожнини, а аромат перцевої м'яти надовго зберігає свіжість подиху.

Ви вже обрали для себе ідеальну відбілювальну пасту? Чи, може, маєте для нас інші поради для ще яскравішої посмішки? Не забудьте поділитися ними в коментарях.