Повертаємось до традицій - The Bluebeards Revenge

 

Коли до мене в руки потрапили продукти англійської марки The Bluebeards Revenge перше, що привернуло мою увагу був їх звабливий дизайн. Але, як написати відгук, коли мова йде про люксову чоловічу косметику для гоління? На щастя, мій колега з радістю допоміг мені в тестуванні всіх продуктів та склав власний відгук. Чому б час від часу не знайомити Вас з новинками для чоловіків? Отже, що скажеш, Олександре???

гоління

Класичне чоловіче гоління останнім часом зазнає відродження. Вже не достатньо користуватися простою бритвою та відрязняти гель для гоління за чутливістю. Це і не дивно, адже всі модні видання пропагують мужність у вигляді щетини, вусів, чи навіть бороди. Та за стилем справжнього чоловіка варто стежити щодня. Саме тому чоловіки надають перевагу якісним засобам. Нещодавно до мене в руки потрапили два засоби – крем для гоління та бальзам після гоління від невідомого мені до цього бренду The Bluebeards Revenge. Мене зацікавив не тільки дизайн та практичне застосування, але і те, що цей бренд виготовляють в Великобританії. Повірте, британці знаються на мужності та класиці як ніхто інший. 

Що обіцяє виробник?

  • Мова йде про преміальний крем для гоління, який створений таким чином, щоб надати максимальну гладкість та запобігти почервонінню та подразненню, які так часто супроводжуються голінням.
  • Цей високоякісний продукт не містить парабенів, але навпаки містить в собі запатентований Decelerine, який значно уповільнює ріст волосся на обличчі, таким чином, зменшується частота гоління та відповідно зменшується ризик подразнень. Виробник стверджує, що 100 мл засобу вистачить на 2-3 місяці.

Яким був результат тестування?

The Bluebeards Revenge The Ultimate Shaving Cream

Цей крем для гоління варто наносити за допомогою спеціальної щітки для гоління. Мене зацікавило, яким буде результат, якщо обійтися без щітки, яку ймовірно не всі мають. Результат мене приємно вразив. Консистенція крему звичайно густіша ніж в звичній для багатьох піні для гоління. Крем легко розтирається утворюючи приємну густу поверхню. Хочу зазначити, що крем справді економічний у використанні. Крім того, мене цікавило, чи буде густа консистенція крему закупорювати леза класичної бритви. Але при голінні класичним лезом та звичайним нічого подібного не траплялося. Найбільшою приємною несподіванкою стало для мене те, що крем пом'якшує щетину, тим самим Ви отримаєте гладкий результат з першого разу. Особливо у мене досить жорстка щетина, тому зазвичай я голюся два рази. Але з цим кремом з першого разу результат - начисто гладка шкіра. Сміливо рекомендую спробувати та переконатися самостійно!

The Bluebeards Revenge The Ultimate Post Shave Balm

Чесно кажучи я не великий фанат використання бальзамів після гоління. В мене відчуття, що вони мають занадто різкий аромат і подразнюють шкіру обличчя, замість того, щоб заспокоювати її. Але я знову був приємно здивован. Це бальзам має прозору гелеву консистенцію, яка приємно охолоджує та заспокоює шкіру, містить ледвепомітний приємний аромат. Якщо Ви звикли використовувати одеколон після гоління, цей бальзам обов'язково припаде Вам до душі. 

Виробник заявляє, що всі продукти були створені для справжніх чоловіків. Якщо Ви себе таким вважаєте, цей бренд створений спеціально для Вас. І на останок, приємна інформація: ні один з продуктів The Blueberds Revenge не тестується на тваринах.