Рекомендуємо парфуми для осіннього сезону - Bottega Veneta

Рекомендуємо парфуми для осіннього сезону - Bottega Veneta

Італійський бренд Bottega Veneta був заснований в 1966 році і протягом багатьох років був відомий своїми розкішними виробами зі шкіри, які і до цього часу користуються великою популярністю. Бутіки цієї компанії дійсно можна знайти по всьому світі, наприклад, в Парижі, Нью-Йорку, Китаї, Японії та Індонезії. Магазин цієї відомої компанії є також і в Празі.

bottega veneta


Італійський бренд Bottega Veneta відомий передусім своєю технологією, яка полягає в ручному проплетенні шкіри. Але з минулого року компанія запропонувала своїм клієнтам не тільки шкіряні вироби, такі як сумки та взуття. У 2011 році компанія представила свій перший аромат Bottega Veneta.

Жіночий аромат Bottega Veneta


Жіночий аромат Bottega Veneta справлять на Вас унікальне враження. Ця композиція приховує в собі досконалу гармонію нот жасмину, бергамота, рожевого перцю та пачулі. Безсумнівно, та й недивно, що парфуми також пахнуть приємним ароматом шкіри, який є таким близьким для бренду Bottega Veneta.


Цей розкішний аромат, які, за словами директора компанії Томаса Майера, створені з натхненням від краси сільської місцевості регіону Венеції, де він сам виріс, підкреслюють чарівність жінки, її красу, витонченість і шарм. Bottega Veneta зачарує і не відпустить Вас. З цими парфумами Ви опинитеся в центрі чарівної італійської сільської місцевості, де панує мир і сила природи.
Вже сам елегантний флакон пафуму говорить, що цей надчасовий аромат призначений для впевнених у собі жінок будь-якого віку, які люблять підкреслити свою внутрішню та зовнішню красу і не бояться привернути до себе увагу. За допомогою цього унікального аромату Ви будете в центрі уваги завжди і всюди. Якщо Ви ще не вибрали парфуми на осінь, тоді піддайтеся цьому унікальному аромату, який буде приємно зігрівати і радувати Ваші почуття.