School of Beauty презентує: Новорічний макіяж

Різдво вже позаду й ми сподіваємось, що воно було спокійним і радісним, а під ялинкою на вас чекало багато красивих і ароматних подарунків. А тепер настав час підготуватися до останньої вечірки в 2017 — Нового року. Незважаючи на те, як ви святкуватимете, вам можуть знадобитися декілька порад щодо свіжого новорічного макіяжу від Terry. То що ж, розпочнемо!

Новорічний макіяж

1. З палітри Nude від theBalm використайте матові тіні бежевого кольору та нанесіть їх аж до складки на повіці, щоб підкреслити її. Завдяки цьому око буде більш виразне та велике. 

new years eve look top step1

2. Потім візьміть матові тіні тілесного кольору та нанесіть їх на рухливу повіку та під брову. Цим ви ще більше підкреслите очі.

new years eve look top step2

3. За допомогою підводки-фломастера від Artdeco створіть чітку котячу лінію, яка додасть вашим очам чуттєвого погляду. 

new years eve look top step3

4. Поверх стрілки нанесіть блиск-підводку також від Artdeco. У комплект до підводки входить також пензлик, а тому ви зможете легко нанести блиск навіть на вії. Зважаючи на те, що блиск є необхідністю для новорічного настрою, ви не повинні їх боятися. ;) 

new years eve look top step4

5. На завершення підкресліть ваші вії тушшю, яка добре їх підкрутить. Я використовувала 2000 Calories mascara від Max Factor. Потім нанесіть на щоки рум'яна, які не будуть надто виразними, а лише злегка додадуть вашій шкірі природного кольору. Для цього підійдуть рум'яна Lasting Finish від Rimmel відтінку Madeira.

new years eve look top step5

6. Оскільки для цього макіяжу ми не настільки виразно намалювали очі, то можете використати виразну помаду для губ, наприклад від theBalm відтінку Loyal. Нанесіть на губи спеціальний гель від Pierre René, щоб блиск довше тримався на ваших губах. 

new years eve look top step6

7. На завершення нанесіть блиск від Artdeco, завдяки якому ви перетворитесь на королеву вечірки!

new years eve look top step7

8. І не забудьте зафіксувати ваш шедевр якісним фіксатором, наприклад Infallible від L'Oréal Paris. Ви також можете «одягнути» нігті у святковий лак, наприклад стильного відтінку Diva від Artdeco.

new years eve final look

Насолоджуйтесь цією магічною ніччю! Parfumeria разом із Terry бажає вам усього найкращого у 2018 році!