Школа краси представляє тренд точкової підводки для очей

Dot makeup

Розкрийте в собі богиню стилю завдяки цьому новому косметичному тренду. Цьогоріч у моді не підводка, а dot eyeliner — тренд, що недавно з’явився на показах таких провідних модельєрів як Valentino, Fendi та Gucci. У ньому поєднується tribal style із драматичним макіяжем очей, що популярний якраз у холодну пору року.

А як досягти цього оригінального вигляду? Творіть! Не існує жодних обмежень чи правил! Просто покажіть себе!

макіяж

Нанесіть основу, яка вирівняє тон шкіри. Рекомендуємо Lumi Magique — роз’яснюючу основу для макіяжу від L'Oréal Paris. Також не забудьте підготувати брови та вії за допомогою Mascara Clear Lash від Artdeco для покращення фіксації.

 a

Основа тіней для повік має бути радше нейтральною або матово-золотистою. Пам’ятайте, що простота — це найпотужніша сила. У палітрі тіней для повік від Artdeco Most Wanted palette ви знайдете всі відтінки, які цього року в моді. Розпочніть із найсвітлішого, намалювавши внутрішній куток повіки та поступово рухайтесь до зовнішнього, обираючи темні відтінки. У такий спосіб ваш погляд буде здаватися глибшим. Обравши цей макіяж, варто підібрати й помаду, щоб ваші губи надмірно не відволікали оточуючих від ваших очей, які сьогодні заслуговують особливої уваги 😊. Стійкий ефект вам гарантує помада від Makeup Revolution Iconic Matte Nude.

a

Вуаля! Тепер, коли ви нанесли основу, що виглядає природно, настав час для творчості! Намалюйте крапку або дві (або й три😊)! Для кращого результату спробуйте підводку для очей L'Oréal Paris Super Liner Blackbuster. Від вас залежить, які саме крапки ви хочете додати. Для початку спробуйте нанести одну посередині нижньої та верхньої повіки.

a

На завершення варто використати правильну туш, яка розділить вії та надасть їм об'єму. Розділені та виразні вії — популярний тренд цього сезону, який дарує сяйво вашому погляду! Рекомендуємо туш Volume Glamour для об'єму та густоти вій від Bourjois.

yogagirl dotmakeup

Отже, готово! Тепер ви можете сміливо йти й зачаровувати оточення. Проте не забудьте про спрей-фіксатор, наприклад від Artdeco, щоб не розмазати свій шедевр, і щоб дві крапки не перетворилися на десять😊.

Поділіться своїми творіннями на нашій сторінці у Facebook! З нетерпінням чекатимемо на вас!