Будьте сексуальною восени та взимку - використовуйте засіб для автозасмаги

Будьте сексуальною восени та взимку - використовуйте засіб для автозасмаги

Вам шкода, що літо вже позаду вас. Вам подобається бронзова та загоріла шкіра, яка притаманна літу? Не засмучуйтесь, засмагою можна насолоджуватися також восени та взимку. Збережіть сексуальний вигляд вашого тіла за допомогою засобів для автозасмаги. Якщо використовувати якісні засоби і в той же час дотримуватися основних правил нанесення засобів для автозасмаги, Ви будете лише насолоджуватися красивим кольором без непривабливих плям.

Сонцезахисна косметика

На notino.ua ви знайдете ці засоби в окремому розділі - засоби для автозасмаги.

На косметиному ринку крем для автозасмаги вже не новина, але, не дивлячись на це, багато жінок часто не знають, як правильно користуватися цим продуктом. Для того, щоб ваша засмага виглядала природно, без небажаних плям, потрібно знати правила застосування крему для автозасмаги. Нижче, ви дізнаєтеся, як потрібно користуватися такими засобами

1. Пілінг

Спочатку рекомендуємо зробити пілінг всього тіла. Тільки так ви досягнете гладенької шкіри, видаливши усі мертві клітини шкіри та цим самим підготувавши її до автозасмаги. Однак, радимо вам уникнути скрабів та пілінгів на основі олії, тому що жири перешкоджають проникання крему для автозасмаги до шкіри, що може призвести до нерівномірної засмаги. На сухі ділянки тіла (лікті, коліна, щиколотки, суглоби) рекомендуємо нанести зволожуючий лосьйон для отримання рівномірного забарвлення (на сухих місцях крем засвоюється краще тому ці місця можуть досягти темнішого кольору).

2. Нанесення

Наносити крем потрібно починаючи з ніг, ретельно розтираючи його по шкірі. Потім наносимо крем на шкіру рук та тулуба. Якщо наносити крем навпаки, у вас можуть виникнути небажані плями в області живота та грудей, які з'являються в результаті нахилів. Спочатку нанесіть меншу кількість крему, а потім ви можете збільшити дозу. А також не забувайте ретельно розтирати крем.

3. Дайте крему висохнути

Щоб не забруднити одяг, дайте крему ввібратися хоча би впродовж 15 хвилин після нанесення на шкіру. Якщо крем потрапить на одяг, ви його не видалите, особливо це стосується світлих речей. Тому краще не поспішайте, а зачекайте доки крем для автозасмаги висохне.

4. Як зберігти засмагу як можна довше

Ми рекомендуємо уникати довготривалим прийомам гарячого душ. Під час гоління використовувати креми для видалення волосся , які більш делікатно підходять до кремів для автозасмаги ніж бритви. Якщо ви будете дотримуватися вище вказаних порад то досягнете того, що ваша шкіра протягом тривалого періоду збереже розкішну засмагу та виглядатиме природно.