St.Tropez - завжди ідеальна засмага

Ви також кожного року в цей період починаєте думати над тим, як найшвидше засмагнути? Існує декілька варіантів, але, на мою думку, найкращим є застосування засобів для автозасмаги. По-перше, вони не шкодять здоров’ю, на відміну від солярію або перших сонячних ванн ранньою весною (така процедура, передусім, шкодить після довгої зими, коли шкіра ще не підготовлена до впливу сонячного випромінювання). По-друге, це не потребує багато часу. Засіб для автозасмаги ви без будь-яких проблем зможете нанести самостійно вдома у ванній кімнаті, а засмага буде виглядати більш природньою, ніж після процедури у солярії. Головне — вдалий вибір та правильне використання засобів для автозасмаги.  

автозасмага

St.Tropez - більше ніж 50 престижних нагород

St.Tropez – бренд, який найчастіше згадується, коли йде мова про засоби для автозасмаги. Хто їх рекомендує та використовує? Редактори лайфстайлінгових журналів, зірки, професійні стилісти та візажисти. Це бренд, продукти якого використовуються найчастіше на модних показах, так як вони здатні створити рівну засмагу всього лише за декілька хвилин. Крім професіоналів ними користуються й звичайні люди, такі як я або ви. Це підтверджує той факт, що кожних 15 секунд продається один продукт St. Tropez! До того ж, цей бренд за останні 2 роки отримав більше 50 престижних нагород.

cz big st tropez ceny

В портфоліо St. Tropez представлені коплексні засоби для автозасмаги, починаючи з пілінгу, який підготує вашу шкіру до нанесення автозасмаги, закінчуючи аплікаторами, кремами, спреями та пінками. Враховуючи те, який рівень засмаги вам подобається, наприклад, ніжний бронзовий чи шоколадний відтінок ви можете вибрати засоби з різним ступенем інтенсивності. Хочу звернути увагу на те, що головне — дотримуватися інструкцій та правильно наносити засіб, для отримання стійкої рівної засмаги, без плям.

Як правильно наносити засоби для автозасмаги:


1. За 24 години до запланованого нанесення засобів для автозасмаги рекомендується очистити шкіру за допомогою пілінгу, після чого зволожити її.
2. Перед нанесенням засобів для автозасмаги ваш шкіра повина бути чистою та сухою
3. Для перешкоджання надмірній абсорбції засобу для автозасмаги, після його нанесення, використайте зволожуюче молочко або крем на лікті, щиколотки, ступні та інші частини вашого тіла, шкіра яких відрізняється підвищеною сухістю.
4. Нанесіть мус для автозасмаги St. Tropez на рукавички, розітріть його по рукавиці та круговими рухами ретельно нанесіть на тіло. Скільки мусу використати? На руку - 2 дозатора, на ноги — чотири.
5. Почекайте, поки мус абсорбується шкірою, після чого одягніться. Спробуйте наступні 4 години не потіти та не мочити шкіру.
6. Для досягнення більш інтенсивної засмаги повторюйте процедуру декілька разів на тиждень. 

 Наталя для notino.ua