Торгова марка Hugo Boss - синонім елегантності та стриманності

Торгова марка Hugo Boss - синонім елегантності та стриманності

Без сумніву, всім нам відомий зараз бренд Hugo Boss. Він був заснований у 1923 році в Німеччині Hugo Boss. Компанія під час Другої світової війни стала майже банкротом. Першими моделями одягу, які розробила компанія, були уніформи солдатів СС. Після війни  Hugo мусив заплатити великий штраф саме за "сприяння" розробці воєнного одягу.
Hugo Boss помер в 1948 році, але його компанія, тим не менш, завдяки стабільному виробництву чоловічих костюмів, залишилася на ринку. Ці костюми і по сьогоднішній день залишаються символом елегантності, якісних матеріалів та бездоганного виробництва.

hugo boss no.6


З часом, бренд також почав спеціалізуватися і на вишукано одягнених жінок. Досконала харизма людини, включаючи відповідний одяг, може творити чудеса. Однак, завдяки правильно підібраному аромату можна виділити особистість людини ще більше. Крім того, доказано, що правильно підібраний аромат може покращити настрій як свого власника, так і його оточення.


Парфумовані та туалетні води для чоловіків

Якщо шукаєте парфуми для впевненого молодого чоловіка, сповненого енергії, тоді правильним вибором для Вас стане Hugo Boss No.6 Bottled. Композиція створена на основі нот яблук, слив, цитрусових, які приємно освіжають. Потім Ви відчуєте дотик ванілі та цінних порід дерев. Цей сучасний аромат також підходить і в якості подарунка, оскільки протягом тривалого часу являється бестселером на парфумерному ринку.  

Втіленням ідеальної гармонії є Hugo Boss Soul. Поєднання прянощів, фруктів, квітів і дерева підкреслює контраст між цими компонентами. Нагадує схожість між світом ароматів і реальними контрастами, які відбуваються в нашому житті - світло та тінь, любов і ненависть, розум та емоції.
Якщо Ви любите екзотичні аромати, то Hugo Boss Baldessarini Del Mar Seychelles - саме для Вас. Цей оригінальний аромат був розроблений для чоловіків, які люблять адреналін та нескінченні пригоди. Композиція поєднує в собі красу природи, свободи і бурхливої енергії.

Hugo Boss In Motion Electric призначений для активних чоловіків, які наповнюють
оточуючих нестримною енергією. Цей освіжаючий аромат складається з гіркого апельсина, лисття чаю Earl Grey та екзотичних порід дерева. З цим ароматом Ви будете не тільки сповнені енергії, але і спокусливим та чарівно привабливим.


Аромати для сучасних жінок


Якщо хочете бути ніжно-чуттєвою, спокусливою і оповитою м'якими тонами квітково-фруктової композиції, яка ідеально підкреслить Вашу природну красу, тоді спробуйте Hugo Boss Femme.
Тут гармонійно поєдналися болгарські троянди і мадагаскарський жасмин, які перетворюють цей аромат не тільки на задоволення Ваших почуттів, але і розуму.
Hugo Boss Boss Woman: Вже флакон цих парфумів говорить про те, що цей аромат розроблений спеціально для сучасних, успішних та емансипованих жінок, які не бояться показати своє «я». Ця стійка композиція створена за допомогою ідеального поєднання нот апельсину, мандарину і манго. З Hugo Boss Boss Woman Ви будете впевнені в собі і чарівні в будь-якій ситуації.