Великий гороскоп Таро на 2017 рік

Великий гороскоп Таро на 2017 рік

Розпочався новий рік — то ж дізнайтеся, що чекає на вас цього року, чого потрібно остерігатися, чого уникати, а чого — з нетерпінням очікувати. Представляємо вашій увазі великий гороскоп на 2017 рік.

Овен

У 2017 році вкрай важливо спрямувати у вірному напрямку таку рису Овна як впертість. Вам, звичайно, не бракуватиме відваги протидіяти життєвим негараздам, та все ж до цього необхідно долучити розважливість. Надмірна впертість рідко призводить до успіху. Крім того, ви повинні хоча б інколи довіряти своїй інтуїції. Вона може абсолютно несподівано прояснити багато невизначених ситуацій, які в іншому випадку залишилися б нерозпізнаними через вашу власну пристрасність. Далі спробуйте задіяти смирення, адже надмірна самовпевненість може тільки ускладнити життя.

Стосунки

До партнерських стосунків ви повинні підходити «з відкритим забралом». Іншими словами, чесність і прямота врешті-решт призведуть до чудового результату, навіть якщо на перший погляд це не так. Також важливо, щоб ви навчились чути партнера. Очевидно, якщо ви живете лише для себе, співіснування поступово розладиться.

Кар’єра

На роботі потрібно мати гострі лікті. Не дозволяйте нікому відбирати те, що належить вам. Це спрацює лише за умови, що ви цього дійсно заслуговуєте. Безпідставні очікування можуть стати основою для конфліктів, а це значно зіпсує міжособистісні відносини з колегами на роботі. Вам більше підходить приймати рішення, ніж підпорядковуватись.

Здоров’я

Зосереджуйтесь в основному на вашій психіці та нервовій системі. Вам необхідно якомога більше часу перебувати в гармонії та спокої. Внутрішнього спокою додають різні види розслаблювальних процедур. До них відносяться і ванні процедури, до яких доречно додати приємний розслаблювальний засіб.

Поради жінкам

Жінкам, народженим під знаком Овна, у 2017 році в нагоді стане вдала косметика. Адже вона допоможе створити перше враження при зустрічі з вами. Якщо ви скористаєтесь доречною косметикою, то зможете створити необхідний вам образ.

Поради чоловікам

Овни дуже часто належать до холериків. Їм потрібно випускати внутрішнє напруження назовні. Його надлишок може призвести до негативних наслідків. Тому доцільно час від часу допомагати цьому. Один з можливих шляхів — користуватися ароматним милом для гоління з лавандою Scottish Fine Soaps Classic Male Grooming.

Телець

Народженим під знаком Тельця сприйняття реальності не чинить жодних великих проблем. Проте, в цьому сенсі 2017 рік принесе вам випробування. Щоб досягти успіху, ви повинні дійти згоди з минулим. Пам’ятайте, що помиляються абсолютно всі. Але не має сенсу перейматися цим занадто довго та зупинятися в подальшому розвитку. Зробіть висновки з помилок та якомога швидше перегорніть цю неприємну сторінку вашого життя. Якщо у вас коли-небудь буде поганий настрій, негайно зробіть для себе щось радісне. Також великим помічником можуть стати різні захоплення. Якщо у вас їх досі немає, займіться чимось цікавим.

Стосунки

Цей рік може принести проблеми у стосунках з партнером. Поштовхом до цього може стати відчуття самотності, ваше або партнера. Намагайтеся запобігти виникненню таких ситуацій. Присвятіть себе протилежній стороні, багато спілкуйтесь та цікавтесь як радощами, так і прикрощами. Так само мала б поступати і протилежна сторона.

Кар’єра

На роботі уникайте обіцянок, яких не можете виконати. Дружелюбність — це, безсумнівно, відмінна властивість, але не дозволяйте сідати вам на голову. Може трапитися і так, що ви «застрягнете» на чомусь. Будьте терплячими, і поступово здолаєте це. А якщо ні, то не бійтеся звернутися до більш досвідчених колег.

Здоров’я

Ви можете часто відчувати себе виснаженими. Це не дуже добре, тому що надмірна втома відкриває шлях для різних захворювань і призводить до послаблення імунітету. Тому бережіться, а за необхідності користуйтесь засобами для підтримки імунітету.

Поради жінкам

Парфуми Versace Versense, без сумніву, додадуть вам радості життя. Вони чуттєві, свіжі та легкі, і, користуючись ними, Ви відчуєте себе так само. Аромат поєднує в собі мікс сандалового дерева, кедра, оливок, бергамоту, зеленого мандарина та опунції.

Поради чоловікам Відваги у протистоянні з проблемами минулого можуть додати чоловічі парфуми Hugo Boss Boss No. 6 Bottled. Крім почуття відваги у нього сучасний стиль, що для консервативної вдачі Тельця буде немов «кроплення живою водою».

Близнюки

Народжені під знаком Близнюків можуть прожити 2017 рік відносно успішно. Суттєвою, однак, є здатність в усіх випадках знаходити вірний шлях. Тому пошуки гармонії стануть однією з головних цілей ваших зусиль. Пам’ятайте, що ви ніколи нікого не повинні зневажати. Незалежно від того, приємна вам ця людина, чи ні. У рівній мірі остерігайтесь різних чуток і наклепів. Достатньо зосереджуйтесь на старанності, тому що це ще один ключ, що допоможе наповнити змістом ваші цілі та ідеї.

Стосунки

У стосунках зосереджуйтесь на веденні домашнього господарства порівно. Якщо «важіль» відчутно переважить на одну сторону, це стане прямим шляхом до конфліктів та розладів. Вкрай суттєвою буде також фінансова сторона стосунків. Мова йде про те, щоб один з партнерів не висмоктував іншого. І в цьому сенсі повинно бути рівноправ’я.

Кар’єра

Уникайте отримання жодних вигід та переваг за рахунок співробітників. Крім того, «смикання за різні ниточки» не створює сприятливої атмосфери на робочому місці. Спробуйте постати перед усіма привітною і працьовитою особою, що не повинно скласти для вас труднощів. Тільки не зіпсуйте це тим, що за хвилину ви вже будете поводитись зовсім інакше.

Здоров’я

Догляду та профілактики особливо потребують парні органи. У першу чергу це нирки та легені. Тому навчіться рефлекторної терапії та проводьте її щодня. Також можуть допомогти натуральні соки, багаті антиоксидантами, вітамінами та іншими речовинами, що захищають організм.

Поради жінкам

Жінки, які народилися під цим знаком зодіаку, обожнюють бути в центрі уваги та завжди в русі. Тому їм у нагоді стануть засоби для укладки волосся, які збережуть зачіску в ідеальному стані за будь-яких умов. Термоактивний спрей L'Oréal Professionnel Tecni Art Volume не тільки зафіксує зачіску але і надасть неймовірний об’єм вашому волоссю.

Поради чоловікам

Порадуйте партнерку та принесіть приємний аромат до оселі. Цим ви продемонструєте, що зацікавлені у процвітанні відносин. А також тим, що візьмете на себе частину домашньої роботи, що, безумовно, оцінить кожна жінка.

Рак

Спробуйте трохи окреслити межі шляху, яким ви хочете пройти у 2017 році. По суті абсолютно байдуже, про яку життєву сферу йде мова. Просто потрібно знати свої обмеження і не прагнути нездійсненних мрій. Якщо вам це вдасться, рік буде зовсім не поганий. Ви повинні бути в змозі оцінити те, чого ви прагнули впродовж тривалого часу. Ви заслужите позитивну оцінку від інших, якщо зможете поділитися своїми успіхами з оточуючими. При цьому мова не повинна йти лише про родину, хоча народжені під сузір’ям Рака їй особливо віддані.

Стосунки

Безумовно добра новина для народжених під знаком Рака: 2017 рік обіцяє більш-менш спокійне партнерське життя. Але щоб так було насправді, ви повинні вирішити всі майнові та фінансові питання. Якщо ви не досягнете згоди з партнером, ці питання стануть головною темою цього року. І добряче зіпсують досі спокійне співіснування. Остерігайтесь боргів та позовів.

Кар’єра

Роботодавець може оцінити вашу тривалу якісну працю, що може означати покращення фінансового становища або навіть кар’єрне зростання. Але для того щоб це взагалі відбулось, ви не повинні «спочивати на лаврах». Досить значний ризик полягає у задоволеності собою. В результаті після періоду застою настане неприємне пробудження.

Здоров’я

Спробуйте зменшити навантаження на жовчний міхур та печінку. Це означає обмеження алкоголю, жирних, смажених, занадто солодких і солоних страв. Для підтримки печінки спробуйте збір Walmark з розторопші і хлорели. Розторопша є відмінним засобом для печінки, а хлорела допоможе з детоксикацією.

Поради жінкам

Парфуми Chloé Love немов створені для жінок, які народилися під знаком Рака. Вони додають романтики, жіночності і допомагають пережити найпотаємніші почуття. Їхній тонкий аромат здатен передати свою любов всім людям, які цього варті.

Поради чоловікам

Спробуйте у цьому році придбати парфуми Joop! Homme, які розширять ваш світогляд і життєві цінності. Їх сутність водночас нетривіальна та сповнена свіжості. Тому ви не ризикуєте загрузнути там, звідки необхідно рухатися далі. Все це доповнює поєднання ароматів неролі, кориці, тютюну і деревини.

Лев

Ви повинні навчитися цілеспрямовано розвивати свої таланти. У 2017 році в першу чергу поєднайте відвагу, великодушність і організаційні здібності. І хоча йдеться про природні якості народжених під знаком Лева, це не завжди буде легко. Іноді вам доведеться змиритися з ситуаціями, в яких дійде до образи вашої «величі». Принаймні так це буде виглядати з вашої точки зору. Тому будьте уважними і не поспішайте з висновками. Якщо над цим добре попрацювати, ви зможете пережити ці 12 місяців досить щасливо та без особливих потрясінь.

Стосунки

У стосунках з партнером для вас будуть вкрай важливі спілкування та можливість обмінюватися думками. Ви не повинні щоразу погоджуватись із партнером. Однак не відстоюйте кожного разу свою правоту. Ніхто цього довго не витримає. Також намагайтесь демонструвати партнеру свої відвертість і любов. Але це не означає, що це завжди повинно закінчуватися сексом.

Кар’єра

У сфері роботи ви прагнутимете швидше приймати рішення, ніж працювати. У кожному разі, ви з більшою радістю будете займатись так званою розумовою діяльністю, ніж важкою фізичною працею. Це не повинно стати проблемою, якщо ви переконаєте своїх колег та керівників, що саме в цій сфері від вас буде найбільша користь. В іншому випадку зціпте зуби і почніть добряче працювати власним тілом.

Здоров’я

Не лінуйтесь і намагайтеся регулярно займатися спортом. Інакше існує небезпека, що буде відкладатися більше жиру, аніж вам би хотілося. Якщо недоглянете і поправитесь, окрім коригування меню та фізичних вправ вам допоможуть засоби для схуднення. Їх вибір дійсно широкий!

Поради жінкам

Жодна жінка, яка народилися під знаком Лева, не повинна недооцінювати догляд за волоссям. Бо саме волосся може бути вашою окрасою. Окрім класичних шампунів та кондиціонерів варто регулярно наносити якісні маски для волосся. Ви можете вибрати їх залежно від типу та стану вашого волосся.

Поради чоловікам

Кожен Лев прагне подобатися, для чого більшість чоловіків, які народилися під цим знаком, використовує сонячні промені. Чому б і ні, але нічим не можна зловживати. Крім того під час засмаги необхідно ретельно захищатись. До найпопулярніших засобів захисту відносяться засоби для засмаги Bioderma.

Діва

Цей рік необхідно використати для того, щоб оцінити теперішній спосіб життя. Але на цьому справа не закінчується. Результатом мають стати істотні зміни. А вони мали б принести набагато кращі умови і вищий рівень задоволення від того, що саме ви робите і як саме ви це робите. Якщо ви проігноруєте виклик всесвіту, то цілком ймовірно, що вам нічого не вдасться. Ви можете пережити різні випробування. Такі ситуації покажуть, чи справді важливо те, що ви досі зробили і як ви жили. Також необхідно враховувати те, що в такі моменти ви можете потрапити в біду.

Стосунки

Спробуйте залишити в минулому те, що у відносинах дійсно не працювало, а лише ускладнювало ситуацію. Однак ви повинні мати на увазі, що для успіху, цього ж повинен прагнути і ваш партнер. В іншому випадку не можна виключати, що у вашому спільному житті настане момент неповернення. Якщо це станеться, ви повинні змиритися і бути готовими до будь-чого.

Кар’єра

Багато людей виконують свою роботу за інерцією і не отримують від цього задоволення. Якщо це і ваш випадок, можливо, у 2017 році ця тенденція припиниться. Але будьте обережні! Не спалюйте мости раптово і без чітких подальших планів. Лише тоді ви зможете озирнутися назад і сказати собі, що ви не могли вчинити інакше.

Здоров’я

Подбайте про весь шлунково-кишковий тракт. Основним ризиком є грибки, які можуть виникати в кишечнику. Їх усуненню може сприяти обмеження споживання білого борошна і білого цукру. Допомагають і сапоніни в таблетках з юкки Шидигера.

Поради жінкам

В рамках загальної трансформації, яка може відбутись в 2017 році, спробуйте змінити догляд за вашою зовнішністю. Окрім оновлення гардеробу задумайтесь над тим, як ви доглядаєте за вашою шкірою. Наприклад, ви можете спробувати якийсь новий косметичний набір для шкіри.

Поради чоловікам

Якщо ви хочете змінити своє життя то не забудьте змінити також і парфуми! Спробуйте, наприклад, парфуми Calvin Klein Man. Їх деревний та пряний аромат додасть вам елегантності, шарму та сексуальної привабливості. Їх сутністю можна приємно здивувати не тільки партнерку, але і все ваше оточення.

Терези

2017 рік може принести для народжених під знаком Терезів різні зміни. Вони можуть бути викликані як зовнішніми чинниками, так і почуттям внутрішнього невдоволення сучасним станом. Трохи парадоксально, але ваші почуття ґрунтуються на тому, що ви дійсно заслуговуєте на щось краще. Тому добре зважте, про що ви думаєте та яких змін прагнете. Сила думки і слова можуть вас неприємно здивувати. Навіть настільки, що у вас не буде достатньо часу для оцінки ситуації. А для народжених під знаком Терезів ця властивість конче потрібна для прийняття рішень.

Стосунки

Відносини потрібно чимось освіжити, але можливо ви не знаєте, як це зробити. Основною передумовою є те, щоб ви погоджували зміни з вашим партнером. Будь-які самовільні спроби можуть закінчитися дуже сумно. Замислюйтесь над тим, що ви пропонуєте протилежній стороні. Ви дійсно незадоволені стосунками? А чи не може проблема бути у вас самих?

Кар’єра

На роботі зважайте на проблеми, які можуть вас переповнювати. Своєчасно поверніться до них обличчям. Найбільшою помилкою буде думка, що це не заслуговує вирішення. Навіть якщо б це раптом була правда, це не є вірним рішенням. Крім того завжди пам’ятайте, що лише до того, хто докладає зусиль, приходить допомога та винагорода.

Здоров’я

Не перевантажуйте свій організм споживанням продуктів харчування кислотної природи, які можуть принести різні захворювання та ускладнення. Краще перейдіть на лужну дієту. Не забудьте про так звані супер-продукти, до яких належить і популярна зелена їжа.

Поради жінкам

Якщо Ви занадто втомилися, то можете спробувати і ароматерапію. Ароматичні засоби повернуть вам заряд енергії на цілий день. Серед найпопулярніших засобів — енергетизуючі гель для душу. Спробуйте, наприклад, Biotherm Eau D´Energie. Він надасть заряд енергії та бадьорості потужним коктейлем мандаринки, апельсину, лимону, абрикосу та жасмину. 

Поради чоловікам

Більшості жінок подобаються романтичні моменти, які для них готують партнери. Спробуйте іноді робити сюрпризи, які допоможуть забути про проблеми у вашому спільному житті. Як щодо ванни з розкішним шаром піни та запаленими свічками?

Скорпіон

Не намагайтеся придумувати щось сенсаційне у 2017 році. Буде достатньо, якщо ви керуватиметесь вже існуючими правилами та істинами. Тими, які вже перевірені і виправдали себе. Якщо ви не в змозі їх сприйняти, то можливо, що всесвіт дав вам ляпаса. Це, звичайно, не означає, що ви повинні закам’яніти на своєму життєвому шляху. Лише не вдавайтесь до ризикованих експериментів. Спробуйте також більше використовувати можливості спілкування. Інтелект також заслуговує більшого простору, тому що не можна весь час покладатися лише на поєднання співпереживання та інтуїції.

Стосунки

Не псуйте ваші стосунки з партнером, спонукаючи до змін там, де проблеми взагалі не існує. Зовсім не бажано також звеличувати себе перед партнером. Завжди пам’ятайте давню відому приказку — «Гордість передує падінню». Також навчіться поєднувати рішучість, чутливість і розсудливість.

Кар’єра

В роботі відбудеться декілька подій, яких можна було б уникнути у 2017 році. Це, без сумніву, добре, але тільки якщо ви не переборщите. В іншому випадку є небезпека суперечок з колегами і навіть з керівництвом. У деяких з них виникне враження, що ви спостерігаєте за ними з якимись недобрими намірами. Про явне відчуття підглядання річ не йде.

Здоров’я

Для профілактики зосереджуйте увагу на тому, де є якась небезпека застійних явищ чи закупорювання. Так, наприклад, додайте судинам незамінних жирних кислот, які містяться в горіхах кеш’ю. Для підтримки сечовидільної системи дотримуйтесь питного режиму. Не провокуйте жовчний міхур їжею із значним вмістом холестерину.

Поради жінкам

Для 2017 року вибирайте досить ненав’язливий аромат, який є приємним і завжди додасть вам відчуття свіжості. Наприклад бренд Paco Rabanne. Цьогорічною порадою жінкам, народженим під знаком Скорпіона, є парфуми Paco Rabanne Lady Million у формі золотого діаманту.

Поради чоловікам

Всі Скорпіони полюбляють таємниці, чуттєвість і здатність зачаровувати протилежну стать. Звичайно, не обійтись без відповідних парфумів, якими можуть бути Armani Code. Вони відповідають всім зазначеним вимогам і, крім того, їх аромат дуже стійкий.

Стрілець

Не обманюйте себе ілюзіями — в 2017 році вони не стануть надто добрими порадниками. Якщо ви дозволите їм впливати на вас, то втратите ту безпосередність, яка так властива вашому знаку. З цього також випливає порада: ви не повинні покладатися лише на внутрішні почуття. Треба також думати і про практичну сторону життя. Тому намагайтесь втілювати свої ідеї та рішення якомога швидше. Це єдиний спосіб захистити себе від розпорошення Ваших мрій. Крім того не забувайте вести себе чесно по відношенню до інших. Будь-які домисли, ненавмисні або несподівані, не будуть сприйматися з розумінням.

Стосунки

У стосунках з партнером дотримуйтесь традиційного принципу: «що на умі, те і на язиці». При цьому завжди майте на увазі, що основна мета такого спілкування — не образити партнера! Але якщо ви побудуєте відкриті відносини, засновані на тому, що ви можете все взаємно і без проблем обговорювати, то ви від цього тільки виграєте.

Кар’єра

У роботі ви повинні навчитися цінувати свою власну працю. Це означає, що з вами ніхто не буде «возитись». Якщо у вас є відчуття, що вас недооцінюють, обов’язково заявіть про це. Просто потрібно вибрати правильні слова і відповідний час. Але не ускладнюйте це зменшенням продуктивності своєї праці.

Здоров’я

У 2017 році необхідно зміцнити вашу імунну систему. Для цього необхідні, головним чином, здорове харчування, достатній сон і психічне здоров’я. Крім того, ви не повинні занадто часто фізично перевантажуватись. Підтримати імунітет допоможе спеціальний екстракт з устриці, обліпихи та ехінацеї.

Поради жінкам

Якщо ви коли-небудь матимете сумніви, що вам щось не під силу, скористайтесь парфумами Hugo Boss Deep Red. Вони додадуть вам нової відваги та підтримають ваші амбіції. Крім того, вони знову відкриють двері до відчуттів нестримної радості від кожного прожитого моменту.

Поради чоловікам

Поєднання впевненості в собі, пристрасті, чуттєвості і здатності завойовувати не тільки жінок, а й поставлених цілей допоможуть парфуми Versace Eros. Завдяки ним ви зможете відпочити від повсякденних турбот і отримати нове натхнення на майбутнє.

Козеріг

Дотримуйтеся тих якостей, які прикрашають народжених під знаком Козерога. Головним чином це наполегливість, стабільність та відчуття розпорядку і порядку. Якщо ви будете дотримуватись них впродовж усього 2017 року, можете не боятися жодних непереборних перешкод. Головним ризиком цього року стануть несподівані події, які можуть захопити вас зненацька. Тому, якщо таке станеться, не дозволяйте їм вибити вас з колії та зберігайте спокій. Для цього, звичайно, потрібно певне розслаблення. Тому, окрім виконання своїх обов’язків, знаходьте достатньо часу для радості і веселощів!

Стосунки

Для щасливого співіснування в цьому році ви маєте в першу чергу скористатися своєю майстерністю. Тобто, окрім розуміння проблем партнера, намагайтеся приділяти достатньо уваги турботі про домівку. Ваша допомога, безумовно, вітається, так само, як і можливість заощадити на виклику майстрів. А якщо ви ще й додасте до цього якусь спільну розвагу, то все буде добре.

Кар’єра

Без праці нема й відпочинку. Це прислів’я повинно завжди бути перед вашими очима. Це не означає, що відтепер ви повинні відверто нехтувати трудовими обов’язками. Проте, інколи ваша продуктивність не буде оптимальною. Якщо ця тенденція триватиме занадто довго, це може зіпсувати вашу репутацію в очах роботодавця чи ділових партнерів. А цього ви, звичайно ж, не бажаєте!

Здоров’я

Впродовж 2017 року займіться здоров’ям очей, що, звичайно, передбачає також профілактику. Менше сидіть за моніторами та перед телевізором, частіше ходіть на природу. Вивчіть спеціальні вправи для очей. Допомогти також може сік аронії, який захищає очі від ультрафіолетових променів і покращує їхній стан.

Поради жінкам

Від праці та стресу ви можете розслабитися різними способами. До приємних варіантів відноситься амурна діяльність, якщо тільки вас до цього не примушують та ви маєте достойного партнера. Для того, щоб отримати справжню насолоду, не соромтеся використовувати відповідні еротичні засоби.

Поради чоловікам

Козерогам слід ретельно дбати про зуби. Це не просто гарна посмішка, яка може розігріти не одне жіноче серце. Ще важливішим є здоров’я зубів. Тому не забувайте використовувати засоби для догляду за міжзубними проміжками.

Водолій

В цьому році ваш настрій буде змінюватись частіше, ніж в нормальних людей. Логічно, що з цього можуть виникати різні неприємні ситуації, яких вам хотілося б уникнути. Тому з перших місяців 2017 року працюйте над врівноваженням інтелектуального та емоційного аспектів вашої особистості. Не сприймайте це як обов’язок. Набагато кращі та ефективніші результати дає підхід, коли все це проходить у формі забави, яка вас збагачує. Для тих Водоліїв, які цей підхід засвоять щонайближчим часом, винагородою стане цілком успішний рік. То що, воно того варте?

Стосунки

Партнерські стосунки можуть стати для Вас оазисом миру і спокою, але також принесуть багато неприємних і часто непотрібних суперечок. Саме від вас багато в чому буде залежати, що саме переважить. Майте на увазі, що якщо вам у відносинах потрібна особиста свобода, це не може підходити всім. Своєчасно обговорюйте з партнером його уявлення та знаходьте оптимальні рішення. Головне — не міняйте свої погляди «як шкарпетки».

Кар’єра

Для досягнення успіху в роботі потрібно більше часу приділяти дрібницям. Звичайно, приємно, що ви уважно ставитеся до своїх обов’язків і надаєте перевагу рішенню важливих питань. Але що, коли ви не помітите якусь деталь, яка є принциповою? Крім того, не допускайте, щоб Ваше ставлення до колег залежало від того, як ви перед цим виспались. Це, звичайно, не допоможе колективу.

Здоров’я

З перших місяців 2017 року намагайтесь, щоб ваш раціон містив достатньо клітковини. В іншому випадку, вам можуть загрожувати проблеми із запорами, а до кінця року навіть геморой. Клітковина міститься в сухофруктах, якими ви, звичайно ж, поласуєте.

Поради жінкам

Чи знали ви, що очі говорять не лише про втому, але і про якусь хворобу? Люди, які вас хоча б трохи знають, дізнаються про ваш настрій за вашими очима. На щастя, його можна приховувати. Достатньо застосувати відповідний макіяж для очей.

Поради чоловікам

Багато Водоліїв намагаються виділятися з натовпу різними способами, до яких належать і незвичайні зачіски. Якщо ви серед них, то не забувайте про правильний догляд за волоссям. Це не лише якісний шампунь, але і кондиціонер.

Риби

У 2017 році на Риб чекає одне основне протиріччя. Це — необхідність боротися з ідеалами і реальним світом. Не вкрай позитивною новиною є те, що це протиріччя буде нелегко розв’язати. Тому ми повинні протиставити цій космічній енергії розум. Де є необхідність здебільшого в приземленому підході з оглядом на матеріальне — дійте відповідно. І навпаки, за чутливіших обставин повною мірою використайте інший підхід. На перший погляд це може здатися неможливим, але це працює. Треба просто вчитися на минулих помилках. Безумовно, народжені під знаком Риби не вперше зустрічаються з подібною конфронтацією.

Стосунки

Гороскоп на 2017 рік обіцяє, що в царині кохання ви будете загалом перебувати в пошуках помірності. Проте, не слід плутати її із жорсткістю, яка б могла загнати партнерські відносини в глухий кут. Помірність передбачає достатньо любові, гармонії, взаєморозуміння і терпимості. Цим ви, як Риби, яким властива емпатія, повинні володіти. Якщо все це ви запропонуєте партнерові, цілком ймовірно, що вам віддячать взаємністю.

Кар’єра

В кар’єрній площині вам може бракувати гострих ліктів. Не переймайтесь цим. Не кожному вдається утвердитись швидко і без докорів сумління. Краще працюйте так, щоб поважати самих себе. Все інше якось «вийде». Зрештою, якщо ви розумієтесь на езотериці, то безумовно вже здогадалися, що результати ваших зусиль не забаряться. Саме таким чином, як ви того заслуговуєте.

Здоров’я

Зосередьтеся на збалансованому харчуванні. Будь-які відхилення в раціоні, які призводять до нестачі важливих речовин, можуть відносно швидко позначитись на здоров’ї. Якщо немає іншого шляху, цю нестачу може компенсувати мультивітамінний комплекс Garden of Life Vitamin Code Liquid.

Поради жінкам

На щастя, у сфері краси та з вибором аромату вам не доведеться гадати, що підходить для 2017 року. Головне, щоб парфуми були свіжими і не набридали надто швидко. Саме такими є Burberry Touch для жінок. Підкресліть вашу жіночність та чуттєвість належним чином.

Поради чоловікам

Про Риб часто говорять, що їм бракує запальної енергії. Щоб назавжди спростувати подібні твердження, спробуйте парфуми Ferrari Ferrari Uomo. Їх сутність викликає такі сильні емоції, що захвилюється кожна жінка у вашому оточенні. Вони також додають більшої впевненості в собі і прагнення до життя.

 

Наталя для notino.ua