Великий тест губних помад: які з них найстійкіші?

незціловані губи - тестуємо помади

Милі дами, не говоріть, що такого з вами не буває. Вранці ви збираєтесь на роботу, завершуєте свій макіяж красивою та яскравою губною помадою й готові вирушати. Ще на порозі ви обертаєтесь, щоб попрощатись зі своєю коханою половинкою, але вона як завжди одразу починає щось «щебетати» про вашу помаду, витягуючи з кишені серветку, щоб стерти її сліди. На роботі ви постійно перевіряєте, чи все на своєму місці. Під час важливої презентації ви нервуєте, адже вам здається, що колеги не слухають, а скоріше дивляться на те, як ваша улюблена помада вже покинула межі губ. У вас не виходить насолодитися вечерею з партнером, тому що вас обмежує непередбачувана помада, а на вечірці ви одразу знайдете свій бокал з-поміж інших через яскравий відбиток, який його прикрашає. Як подолати усі ці незручності , які спіткали вас за один день? Щоб вам не довелося вчитись на власних помилках, ми протестували велику кількість помад і вибрали для вас ті, які не залишають слідів на шкірі чи бокалі та дозволять вам бути сексуальною упродовж цілого дня!

Kryolan Basic Lips

Німецький бренд Kryolan — це не просто стандартний бренд. Його вироби вже десятиріччями використовують у музичній та кіногалузі. Доказом цього може слугувати нідерландська співачка Сімоне Сімонс (Simone Simons), яка використовує на своїх концертах рідку помаду відтінку Rock. Саме цю яскраву помаду Basic Lips ми протестували та змушені визнати, що її стійкість вражає. Будьте обережні та не наносьте занадто велику кількість помади, щоб вона не почала відшаровуватись. Цілком достатньо одного тонкого шару. Ми вважаємо, що йдеться про найспокусливіший продукт зі всіх, які ми тестували. Передусім ця помада підходить для світських заходів.

theBalm Meet Matt(e) Hughes

Meet Matt(e) Hughes — це своєрідна Basic Lips від Kryolan. Рідка губна помада стане матовою за мить після нанесення. Ви зможете зацілувати свого партнера до божевілля, але помада не покине визначеного вами простору. Тут межі встановлюєте лише ви!

стійка помада

L’Oréal Paris Color Riche La Palette Glam

Порядок денний на сьогодні складено: спочатку робота, потім товариська вечеря, а після цього вечірка... Але одного кольору буде мало — стільки подій вимагають змінювати їх частіше. Носити із собою половину всього вмісту косметички — далеко не найкраще рішення. Саме тому рекомендуємо скористатись палітрою для губ від L’Oréal де ви знайдете шість яскравих кольорів, які супроводжуватимуть вас упродовж цілого дня або навіть до ранку.

Maybelline SuperStay Matte Ink

Якщо ви мрієте про класичні червоні та водночас матові відтінки, тоді SuperStay Matte Ink саме для вас. Матова текстура містить зволожуючі елементи, тож ваші губи не будуть сухими навіть після довгих годин використання. Цю помаду справедливо вважають новинкою року. З нею ви будете королевою багатьох вечірок!

Artdeco Magic Fix

Усі вищезазначені новинки зацікавили вас, але ви все ще не бажаєте зрадити своїй помаді, до якої звикли? Навіть якщо вона не тішить вас своєю стійкістю? І ви би хотіли вірити в диво? В те, що її властивості зміняться? Ваше бажання виконає фіксатор губної помади від Artdeco. Нанесіть його на будь-яку зі своїх губних помад і насолоджуйтесь тим, що у вашій косметичці вже давно лежить досконала помада!

помади, які витримають будь-що

Вуаля! Навіть якщо ви надаєте перевагу блискучим або матовим губам, твердим або рідким варіантам, виразному чи невиразному макіяжу, ви точно знайдете щось для себе серед нашого асортименту.