Ви знаєте, що таке CC креми?

Ви знаєте, що таке CC креми?

Ви, мабуть, вже чули про нові СС креми? З сьогоднішньої статті Ви дізнаєтесь про новий феномен в області декоративної косметики – СС креми, які вже за дуже короткий проміжок часу стали улюбленими у багатьох жінок у цілому світі!

cc kremy

 Чим відрізняються ВВ від СС кремів?


 Не так давно на ринку з’явились відомі та улюблені ВВ креми. ВВ креми виконують багато важливих функцій, вони чудово зволожують шкіру, роз’яснюють її, виконують функцію тонального засобу та захищають від сонячного випромінювання.  Користуватися ВВ кремами дуже легко швидко, а головне – практично. Ви знайдете  всі важливі компоненти для Вашої шкіри в одному тюбику. ВВ креми виглядають на шкіри природно, тому  багато  жінок використовують їх щодня і вони стали найулюбленішими в їх арсеналі. Нажаль, якщо у Вас є акне чи кола під очима, то при всіх своїх перевагах, ВВ креми не підійдуть для маскування таких недоліків. У таких випадках для вирівнювання тону та досягнення досконалого вигляду  разом з ВВ кремом необхідно використовувати коректор або класичний тональний засіб. Але косметична промисловість не стоїть на місці, постійно розвиваючись. Виробники декоративної косметики вирішили виправити недолік ВВ кремів і вже в 2013 році на ринку з’явились перші СС креми, які здатні виконати всі вимоги щодо  досконалого маскування недоліків шкіри та її живлення.

Чудові вирівнюючі властивості та поживні якості!


Унікальність нових СС кремів (Colour Control nebo Colour Correction) полягає в тому, що крім всіх чудових властивостей  та компонентів ВВ кремів, вони мають набагато легшу текстуру, яка тримається довгий час та  має добрий маскуючий та вирівнюючий ефект. До  складу СС кремів входять поживні компоненти, такі, як наприклад, вітамін С. Деякі СС креми містять спеціальні anti-aging компоненти, які підійдуть для зрілої шкіри.

Спробуйте новий СС крем від Max Factor!

В цьому році з ексклюзивним СС кремом на ринок прийшов улюблений  та якісний бренд Max Factor. Новий крем Max Factor Colour Correcting Cream CC досконало поєднує в собі тональний засіб та поживний крем, маскуючи недоліки шкіри одразу після його нанесення. Результат – здоровий, природній та світлий колір шкіри без будь-яких видимих недоліків.
 Max Factor Colour Correcting Cream CC містить ексклюзивні природні компоненти, такі як, наприклад, екстракт шипшини, огірка та обліпихи. СС крем досконало зволожує та вирівнює тон Вашої шкіри і разом з тим захищає від негативної дії сонячного випромінювання завдяки спеціальному SPF 10.
Використовуючи СС креми Ви зможете завжди легко та швидко створити макіяж, без  поступового нанесення крему, тонального засобу та коректору. З СС кремом Ви заощадите час та  оціните його переваги  не лише при щоденному використанні , але й і під час подорожей, так як він поміститься в будь-якій сумочці. З СС кремом Ви завжди  будете виглядати чудово  та не зможете уявити створення щоденного макіяжу без цього засобу.