Як правильно доглядати за волоссям із засобами TONI&GUY

 косметика для волосся TONI&GUY

Волосся — корона, що прикрашає кожну жінку, а зачіска є вінцем нашого образу. Взимку, коли всі закутуються в пальто з великим коміром, шапочки та шарфи, ми більш ніж будь-коли боремося з волоссям, що електризується та розлітається в різні сторони. Причиною цього є не контакт з одягом, а те, що мороз пошкоджує волосся, висушуючи його. Сильні морози не за горами, а тому пропонуємо вам декілька порад про те, як досягти ідеальної зачіски та чим користуватись, щоб ваше волосся залишалось здоровим і неушкодженим навіть за найлютіших морозів.

1. Обережніше з гарячою укладкою

Першим кроком до успіху є якнайменше навантаження на ваше волосся. Тому, безумовно, уникайте щоденного миття, сушіння феном, накручування та випрямляння. Гаряче повітря шкодить волоссю та висушує його. Якщо без електричних помічників вже зовсім не обійтись, то принаймні, дотримуйтесь належного захисту. Перед тим як розпочати гарячу укладку, обробіть ваше волосся TONI&GUY Prep Heat Protection Mist — засобом для теплового захисту, який захищає від пошкоджень і додає м’якості та еластичності для подальших маніпуляцій. Перед сушінням феном нанесіть засіб на мокре волосся, просушіть рушником і розчешіть. Перед випрямлянням чи накручуванням знову нанесіть засіб на сухе волосся. TONI&GUY Prep — захисний засіб для волосся, яке піддається впливу тепла.

TONI&GUY Prep — захисний засіб для волосся, яке піддається впливу тепла

2. Правильне розчісування

Частою причиною є невдало обраний гребінець. Найкращими у боротьбі з електризацією є щітки з натуральної щетини. Важливо також не розчісувати вологе волосся. Дайте йому трохи просохнути, щоб половину з нього не повиривати, а другу — не поламати.

3. Зволожуйте

Для сухого волосся найкращим є зволоження, яке вам чудово забезпечить нова лінія засобів випрямляння TONI&GUY для сухого волосся. Ідеальна зачіска починається з миття. Тому розпочинайте догляд випрямляючим шампунем для сухого волосся від бренду TONI&GUY, який зволожує та м’яко видаляє бруд і залишки засобів для укладки. Завдяки йому ваше волосся отримує необхідне живлення, стає більш слухняним, а з його укладкою ви впораєтесь без зайвих зусиль. Для досягнення найкращих результатів використовуйте шампунь разом із кондиціонером TONI&GUY з тієї ж серії.

TONI&GUY — шампунь для сухого волосся

4. І насамкінець — фіксація

Якщо ви хочете бути впевненою, що зачіска залишиться такою, якою ви її вранці створили, робіть ставку на досконалу фіксацію. Ідеально підходить лак для волосся середнього ступеня фіксації TONI&GUY Casual. Він забезпечує традиційну фіксацію з природною еластичністю та приємним на дотик волоссям.

 

Наталя для notino.ua