Як створити ідеальну зачіску вранці?

Як створити ідеальну зачіску вранці?

В сьогоднішній час, коли жінка має безліч завдань та зобов'язань, зовсім не легко завжди мати бездоганну зачіску або укладку волосся. Але кожна з нас бажає за будь-яких обставин виглядати охайною, тому все частіше ми звертаємося за допомогою до косметичних засобів які якнайкраще та найшвидше вирішать наші проблеми.

clanek styling

Основою ідеального образу є охайна зачіска. Певно, що ця ситуація відома кожній з нас з власного досвіду. Прокинувшись зранку з волоссям, яке стирчить на всі боки, а до того ж воно тьмяне та без життя, Ви вже знаєте, що на ранкові чіпуріння витратите більше часу аніж потрібно. Але у повсякденному житті ми не можемо витрачати дорогоцінний час на зачіски тому, зазвичай, стягуємо неслухняну копну волосся резинкою, скручуємо гульку та сподіваємося, що протягом дня на нас ніхто не буде звертати увагу. Але якщо Вас на прикінці дня чекає романтична вечеря або інша важлива подія, виникає питання - як за короткий час приборкати це страхіття та створити охайну зачіску або зробити укладку, яка буде виглядати незмінно протягом цілого дня.

Професійні засоби по догляду за волоссям постійно удосконалюються і тому можуть допомогти із щоденним створенням зачісок та укладок. Секрет полягає у використанні спеціальних засобів для укладки волосся, які на додачу покликані прискорити сушку волосся феном. Зазвичай, такі засоби одночасно захищають волосся від негативного впливу гарячого повітрям, але їхнє головне завдання - фіксація волосся за допомогою активних полімерів.

Одним з таких універсальних засобів є крем-гель L´Oréal Professionnel Série Expert Thermo Cell Repair. Він прискорює сушіння волосся феном, але в той же час забеспечує захист від високих температур та інших негативних факторів. Гаряче повітря покращує ефект властивостей крему. Волосся легко розчісується, стає слухняним та піддається укладці.  Крем-гель містить молекули Amidocell які сприяють зміцненню міжклітинних зв'язків волосся. Ці молекули діють як на поверхні волосся так і в середині. Засіб наносимо по всій довжині на вимите вологе волосся, а потім укладаємо за допомогою фену або праски для волосся.  

Ще одиним унікальним засобом для швидкої та ідеальної фіксації волосся, протягом сушіння волосся феном, являється піна для волосся Body Full від торгової марки Redken. Вона надає об'єм, зміцнює структуру волосся та захищає його від механічних та термічних ушкоджень. Завдяки своєму легкому складу піна не зліплює волосся та не залишає відчуття важкості. Body Full від Redken створена на основі технології Non-Stop Volume Complex, яка забезпечує довготривалу фіксацію зачіски та об'єм. Використовуючи цю піну для укладки, ваша зачіска завжди буде об'ємною та легкою, а ваше волосся придбає неймовірний здоровий блиск.

Також можете спробувати відмінну термо-фіксацію лаку для волосся L´Oréal Professionnel Tecni Art Volume, який ідеально підходить для кучерявого або хвилястого волосся. Він надає миттєвий об'єм від коренів до кінчиків волосся. Він не зліплює волосся, а ваші кучері виглядатимуть природньо та залишитимуться пружними протягом усього дня. До складу лаку входять спеціальні полімери для пружної фіксації волосся, а похідні катіони роблять волосся гладким та захищають його від негативного впливу сонячних променів.  

Вам цікаво які стайлінгові засоби користуються найбільшим попитом на notino.ua? Тоді стаття "Які ж засоби для укладання волосся являються одними з найпопулярніших?" спеціально для вас.