Як вибрати подарунки для чоловіків на Новий рік

новорічні подарунки для чоловіків

У вас відчуття, що надихнути чоловіка косметикою не вдасться? Це не так! Упередження, що єдиний чоловічий аромат — це запах поту, більше не актуальне. Сучасні чоловіки намагаються виглядати якнайкраще. Виберіть для них щось своєрідне, навіть із краплею гумору — успіх гарантовано. Надихайтесь порадами щодо вибору найкращих новорічних подарунків для чоловіків.

ідея для подарунку 1 - засоби по догляду за бородою

Подарунок для хлопця або чоловіка

Ви можете трішки схитрити під час приготування Новорічного подарунка для партнера. Подарунок може бути не лише для одного, але для вас обох. Перегляньте асортимент масажних олійок або чуттєвих засобів для ванни. Так ви можете урізноманітнити святкові дні та вечори приємними моментами удвох.

Якщо у вас вдома живе бородач, не оминіть стороною засоби для догляду за бородою. Якісні воски, бальзами, олійки, мила, тримери чи щіточки для бороди потішать кожного чоловіка, який пишається своєю доглянутою борідкою. А як щодо цілого набору для догляду за бородою зі стильним дизайном?

Парфуми — теж ідеальний подарунок для чоловіків. Проте не будь-які! Обирайте серед нішевих парфумів і виберіть для нього унікальний своєрідний аромат, який він би нізащо не знайшов без вашої допомоги!

ідея 2 - косметичний набір

Новорічний подарунок для батька

Із проблемою вибору новорічного подарунка для батька стикаються мабуть усі. Придумувати щороку щось нове та не банальне іноді буває досить важко. Спробуйте вибрати, наприклад, спеціальну електробритву з багатьма додатковими функціями та цікавим дизайном! Актуальний хіт — це електробритви з мотивами Star Wars, які потішать кожного любителя цього фільму. Разом із електробритвою ви можете подарувати гарний подарунковий набір із засобами після гоління, щоб був цілий комплект.

Чудова ідея — подарунковий набір парфумів у чудовій упаковці. Парфуми разом із гелем для душу, бальзамом чи дезодорантом примножать батькові задоволення від його улюбленого аромату. Обов'язково порадуйте його якістю, перевіреною роками, як наприклад Davidoff Cool Water Man з освіжаючим водянистим ароматом!

ідея 3 - парфумерний набір

Новорічний подарунок для дідуся

Одеколон під ялинкою для дідуся — це класика. Класикою ви ніколи нічого не зіпсуєте. Але можете спробувати щось інше. Останнім часом популярність повернулася до традиційного гоління лезом, а ваш дідусь точно пам'ятає часи, коли пензлики для гоління та леза використовували геть усі. Нагадайте дідусеві його молодість. Наприклад, за допомогою набору HAWKINS & BRIMBLE Natural Grooming

Якщо ви — шанувальник практичних новорічних подарунків, тоді виберіть для дідуся тример для носа! Практичним також стане набір для догляду за ногами з електричною пилочкою для стоп. А як щодо того, щоб додати ще якусь дрібничку, як наприклад шампунь чи антиперспірант?

каченятко до ванни

Новорічний подарунок для брата

Свого брата ви також зможете потішити косметикою чи парфумами. Достатньо трохи задуматись. Братові підійшло би щось для стайлінгу волосся, косметика для шкіри або парфуми від його улюбленої марки автомобілів? 

Чудовим подарунком також стане електрична зубна щітка або якісні засоби для догляду за зубами. Гляньте, наприклад, на набір Swissdent Pure Promo Kit із зубною щіткою, пастою й ополіскувачем.

невмирущі Star Wars

Подарунок для друга або колеги

Додайте новорічним подарункам трохи гумору та жартів! Хорошого друга ви розсмішите подарунковим набором із засобами для купання з качкою! А якщо ви шукаєте більш класичний новорічний подарунок для колеги, спробуйте, наприклад, улюблені чоловічі парфуми, набір парфумів, а для справжніх любителів пахощів — набір міні-парфумів!

Не забудьте про засоби для волосся. Чудовий набір із шампунем, кондиціонером або стайлінговим гелем завжди буде доречним.

 

Переконайтесь самі, що косметика та парфуми — це чудові подарунки для чоловіків на Новий рік!