Золотий Paco Rabanne Lady Million для жінок - ідеальний подарунок

Золотий Paco Rabanne Lady Million для жінок - ідеальний подарунок

Історія марки Paco Rabanne почалася в шестидесятих роках минулого століття, коли архітектор, а пізніше модельєр, Franciso Rabanedа, заснував бренд Paco Rabanne та почав займатися виробництвом парфумерії. Під час свого життя він створив декілька дуже успішних духів ароматів. І серед них є саме той, який ми вам представимо нижче.

paco rabanne lady million

Золотий діамант 

Композиція Paco Rabanne Lady Million була випущена на ринок в 2010 році, а завдяки своєму оформленню отримала прізвисько "золотий діамант". Тому не дивно, що дизайн парфуму сам по собі зачаровує. Золотий колір вражає розкішшю, але тим не менш виглядає зі смаком та сам флакон у формі діаманту вказує, що йдеться про аромат, призначений для особливих жінок. Композиція Lady Million особлива своїм приємно теплим але одночасно ніжним ароматом, який стане ідеальним супутником холодною осінню та зимою. Отже, якщо ви думуєте, які духи б підійшли в якості різдвяного подарунка, Lady Million є саме одним з них.


Досконала гармонія композиції 

Paco Rabanne Lady Million являє собою чудовий аромат, призначений для самовпевнених, унікальних та неймовірно харизматичних жінок. Для жінок, які знають, чого хочуть від життя та не бояться йти назустріч своїм мріям.

Запитуєте, чим саме цей аромат такий особливий та інший?  Перш за все йдеться про ідеальне поєднання тонів, які в результаті створюють привабливу солодку композицію від якої жінки божеволіють та бажають, щоб цей аромат належав тільки їй.
Композицію відкривають солодкий білий мед та ноти пачулі, які поступово поєднуються з гарденією, освіжаючим апельсиновим деревом та п'янким ароматом жасмину. Тим не менше, серце парфуму оповите соковитим лимоном,  солодким та ніжном ароматом малини та неролі. Вже це незвичайне та виняткове поєднання нот доводить, що йдеться про аромат, призначений для чуттєвих жінок, які люблять підкреслити свою унікальність та жіночність.

З ароматом Paco Rabanne Lady Million кожна жінка завжди почуватиме себе чуттєвою, елегантною та осліплюючою.