Зустрічайте theBalm! Найпопулярнішу американську декоративну косметику.

Зустрічайте theBalm! Найпопулярнішу американську декоративну косметику. 

Бренд theBalm цікавить мене вже протягом тривалого часу, мені подобаються їх ретро упаковки та кумедні назви продуктів. Так само, як і всі інші американські бренди, вони намагаються полегшити та прискорити процес використання. Тому за допомогою theBalm кожна жінка може стати «красунею за декілька хвилин». Що, з невеликим перебільшенням, можливо, але це потребує засобів дуже високої якості, та дійсно дієвих. Чи є декоративна косметика від theBalm такою? Ось що мене дійсно зацікавило...

thebalm

Я випробувала чотири продукти: хайлайтер-тіні для повік в одному Mary - Lou Manizer, палетку тіней theBalm Nude Tude, матуючу пудру Sexy Mama, а також рідку підводку для очей theBalm Schwing.

Матуюча пудра Sexy Mama

Знаєте, що я вважаю найбільшою проблемою матуючих пудр? Те, що вони не матують. Багато з них матують шкіру, але вона все одно через дві години буде блискучою. Або навіть матують на довший час, але створюють неприродню маску на обличчі, що ще помітніше, ніж блиск. Матуюча пудра Sexy Mama від theBalm не тільки фіксує макіяж, а й перешкоджає блиску шкіри на довгий час. Оцінила упаковку, яка має привабливий вигляд, та практичність, так як пудра містить дзеркало. Не вистачає хіба що аплікатора для пудри, але все ж таки вона виглядає краще, коли її наносити великою щіткою. А найкраще в ній те, що вона дійсно невидима! Коли ви наносите її щіточкою, то зможете переконатись, як вона маскує блиск і вирівнює колір шкіри без жодних небажаних ефектів. Навіть якщо пильно придивлятись, то вона залишиться непомітною, а це саме те, що очікується від пудри.

Роз'яснювач, хайлайтер та тіні в одному theBalm Mary-Lou Manizer

В рамках цього огляду, я повинна згадати принаймні один мультифункціональний засіб макіяжу, так як theBalm має їх не мало. Це, мовляв, легеднарний роз'яснювач, хайлайтер та тіні в одному «флаконі», створені, щоб вирівняти тон обличчя та звиразнити щоки та очі. Виходячи з мого досвіду, маю визнати, що як тіні для повік цей засіб дійсно фантастичний! Була трохи схвилюована при першому використанні. Гарний тілесно-перлинний колір прекрасно підкреслює очі (не соромтесь наносити тіні аж до лініїї брів). Тіні м'які, але стійкі (без використання основи під тіні, вони протримались з ранку до вечора, без підфарбовування).

Як роз'яснювач та хайлайтер не можу його рекомендувати. Занадто він визарзий та перлинний. Якщо для повік  - це  велика перевага, то на обличчі виглядає не зовсім добре. Навіть якщо його трохи нанести на все обличчя, то він так сяє, що й для вечірки занадто. Можливо, він підійде вам - залежить від особистих смаків, але для мене  - забагато сяйва. Однак, як тіні для очей засіб підходить відмінно! 

Рідка підводка для очей theBalm Schwing

Знайти справді хорошу підводку для очей - завдання складне, тому я сподівалась, що ця буде такою. І не помилилась. Як на мене, то для підводки важливими є консистенція та аплікатор, а також як ці дві речі поєднуються разом. Фарба не сильно густа, але аплікатор видає рівно таку кількість, скільки потрібно для вдалого нанесення. Аплікатор тоненький, і лінії виходять чіткі. Тому можливо наводити тонші лінії. Але якщо ви хочете виразності, то просто натисніть сильніше, або наведіть декілька ліній. Колір насичений, швидко висихає і має матовий ефект, що виглядає чудово. Більше того, вона стійка. Моя оцінка 5+! 

Палетка тіней theBalm Nude Tude

Палетка Nude Tude має 12 відтінків для повік, від білих до чорних, плюс щіточка та дзеркало. До набору входять як блискучі так і матові тіні, відтінки тіней теплі, й вибрані таким чином, щоб вони підходили один одному і їх можна було комбінувати. Текстура тіней також м'яка. Не сильно виразні, що не є проблемою, так як ви зможете їх нашаровувати і створювати як денний так і вечірній макіяж. Що мене трохи турбує, це те, що тіні не тримаються на щіточці. Тому при нанесенні опадають на обличчя, що я дійсно не люблю. З іншого боку тримаються цілий день, що є великим плюсом. Як завжди чудова та мила оригінальна упаковка.

Загалом, я була приємно здивована декоративною косметикою theBalm. Безумовно буду нею користуватись надалі, й придбаю інші продукти - мене цікавлять палетка кремових рум'ян та помада. І вам, звичайно, рекомендую придбати щось цього бренду. Якщо не для себе, то принаймні комусь з близьких, тому що така косметика є справді стильним подарунком.