Victorinox Heritage Swiss Army For Her туалетна вода для жінок

12×
Victorinox Heritage Swiss Army For Her туалетна вода для жінок
Victorinox Heritage Swiss Army For Her туалетна вода для жінок
Розпродаж
Рекомендована роздрібна ціна
1 780грн.

Заощадьте 70%
100 мл
530грн.

Код: SWI0010 | 5 в наявності
1
Нова Пошта
четвер 05.08.2021
Особисте отримання
четвер 05.08.2021

Опис Victorinox Heritage Swiss Army For Her
Склад

Примружте очі, вдихніть аромат і перенесіться у край дзюркотливих струмків, гірських лук і лісистих схилів чудового швейцарського ландшафту. Цю атмосферу втілює туалетна вода для жінок Victorinox Heritage Swiss Army For Her, яка огорне вас хмаринкою лагідного квіткового аромату, що нагадує про унікальність і чистоту природи швейцарських гір. Невинна краса конвалій підкреслить вашу чарівність, а їхній ніжний аромат увиразнить природну жіночність.

  • свіжий квітковий аромат для жінок
  • натхненний чудовою швейцарською природою
  • ароматну композицію, що випромінює жіночність, створив у 2002 році Гаррі Фремон (Harry Frémont)

Склад аромату
З першої миті свіже поєднання мандарина й герані овіє вас, ніби свіжий вітер із гір. Початкові тони поступово вщухнуть, поступившись місцем тонкому ароматові конвалії, яку ще кличуть «лілеєю долин». У гармонійному поєднанні з рожевою трояндою це романтичне квіткове серце полонить вас до глибини душі. Духмяну композицію відтіняють мускус і легкі деревні акорди, які поступово розкриваються й навіюють спогади про швейцарську природу.

Історія аромату
Аромат Victorinox Heritage Swiss Army For Her віддає шану Швейцарії та її приголомшливому, унікальному ландшафту. Він уособлює довершену природну гармонію, пронизану свіжою квітковою чуттєвістю.

Аромат несе в собі елементи культової серії Heritage від бренду Victorinox і водночас огортає вас ніжною квітковою вуаллю, що випромінює жіночність та пробуджує довіру до себе. Душу в цю ароматичну композицію вклав парфумер Гаррі Фремон (Harry Frémont). Туалетна вода з'явилася на ринку в 2002 році.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
мандарин, герань
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
троянда, конвалія
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
деревні ноти, мускус
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Victorinox

Парфумерія Swiss Army | Swiss Army - швейцарська компанія, відома в першу чергу як виробник ножів. Karl Elsener розпочав виробництво ножів в 1884 році. З 1891 року він стає постачальником ножів для Швейцарської Армії. У червні 1897 року були запатентовані Швейцарський Офіцерський ніж та спортивний ніж. Ці ножі знамениті своєю емблемою - хрест на тлі щита - яку було затвердженно в 1909 році. У тому ж році, після смерті своєї матері, він назвав компанію на її честь - Victoria.  У 1921 році, після переходу виробництва ножів на нержавіючу сталь, компанія була перейменована в Victorinox («Victoria» + «Inox»). У 1989 році розпочато виробництво Швейцарських армійських годинників. В 1999 році асортимент продукції був розширений до виробництва багажних валіз і сумок, а в 2001 році розпочато випуск всіляких кухонних ножів і аксесуарів, а також кишенькових інструментів, запальничок, аксесуарів та парфумерії.
 

Оцінка Victorinox Heritage Swiss Army For Her12