Teatro Fragranze Tabacco 1815подарунковий набір I.

Teatro Fragranze Tabacco 1815 подарунковий набір I.
Teatro Fragranze Tabacco 1815 подарунковий набір I.
Безкоштовна доставка
подарунковий набір I.
2 220грн.

Код: TEF0047 | Більш ніж 5 шт. у наявності

Свічка 180 гр + діфузор 200 мл + палички для аромадифузора

1
Нова Пошта
середа 03.06.2020
Особисте отримання
середа 03.06.2020

Опис парфумів Teatro Fragranze Tabacco 1815
Склад

Аромадифузор — приємний спосіб, як наповнити ароматом ваш інтер’єр. Аромадифузор містить наповнювач, який поступово випаровується в повітря за допомогою занурених у нього паличок, наповнюючи приміщення затишним ароматом.

Властивості:

  • солодкий аромат
  • аромат для гурманів

Спосіб використання:
У комплект цього аромадифузора входить наповнювач. Відкрийте ковпачок ароматичного дифузора та наповніть його відповідним рідким наповнювачем. У такий спосіб аромат вивільняється з дифузора поступово за допомогою вкладених паличок. Що більше паличок ви занурите до посудинки дифузора, то більш відчутним буде аромат есенції в кімнаті. Інтенсивність аромату у вашому приміщенні можна підвищити за допомогою періодичного обертання намочених паличок. Зберігати в недосяжному для дітей місці. У випадку контакту наповнювача зі шкірою необхідно негайно промити її великою кількістю води з милом. У випадку контакту рідини з очима потрібно декілька хвилин промивати їх проточною водою. Свічку потрібно ставити на досить жаростійкій поверхні. Свічка не має горіти понад 4 години. Не допускайте догорання свічки до самого кінця. В жодному не залишайте запалену свічку, розташовану поблизу займистих предметів, без догляду. Зберігати в недосяжному для дітей і домашніх тварин місці.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
гвоздика, кориця, полин гіркий
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
ветивер, листя табаку, кокос
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
ваніль, бурштин
Тип набору
подарунковий набір
Типи ароматів для дому
солодкі, аромат для гурманів
Тип ґнота
бавовняний
Тип ароматичного дифузора
з паличками

Оцінка Teatro Fragranze Tabacco 1815