TePe Compact Tuft монопучкова зубна щітка

4×
TePe Compact Tuft монопучкова зубна щітка
TePe Compact Tuft монопучкова зубна щітка

Опис TePe Compact Tuft

Монопучкова щітка TePe Compact Tuft має надзвичайно ніжні волокна, які завдяки округлому зрізу очищають кожен зуб неймовірно ретельно й детально. Вона також чудово очищує ділянку вздовж лінії ясен, оскільки мінімізує ризик їхнього пошкодження та подальшої кровотечі.

До того ж, щітка TePe Compact Tuft ідеально підходить для очищення важкодоступних місць і при прорізуванні зубів — як дитячих, так і зубів мудрості. Це бездоганний помічник навіть для чищення імплантатів і зубів, на яких закріплені брекети.

Властивості:

  • короткі надзвичайно м'які волокна делікатно очищають кожен зуб
  • усуває наліт і забруднення
  • забезпечує акуратне очищення вздовж лінії ясен
  • досягає навіть важкодоступних місць
  • чудово підходить для чищення імплантатів, зубів із брекетами, кутніх
    і дитячих зубів

Спосіб застосування
Очищаючи ділянку вздовж лінії ясен, тримайте кінчик щітки під кутом 45 °, щоб кінчики волокон торкалися лінії ясен. Обережно рухайте кінчиком щітки вперед-назад. Під час чищення дивіться в дзеркало, щоб переконатися в правильному розміщенні щітки.

Для ефективного очищення дитячих зубів тримайте кінчик щітки під кутом 90 ° до поверхні прикусу зуба. Акуратно очищайте зуби кінчиком щітки невеликими круговими рухами.

Про бренд TePe

Koсметика TePe | TePe – найвища якість зубної гігієни. Шведська родинна компанія ТеРе,  основана в 1965 році, є постачальником та виробником високоякісних засобів по догляду за ротовою порожниною.

Основною метою ТеРе є підвищення загальної обізнаності щодо  важливості профілактичних заходів гігієни ротової порожнини, перш за все чищення міжзубних проміжків. Таким чином компанія намагається допомогти  зберегти здоров’я зубів та підвищити якість життя людей у всьому світі.
 
В наш час багато людей не приділяють достатньої уваги чищенню міжзубних проміжків. Звичайні зубні щітки очищають лише жувальну поверхню зубів,  фронтальну та задню сторони, тому в міжзубних просторах  залишається багато шкідливих бактерій, які спричиняють запалення ясен, карієс та являються причиною неприємного запаху.

Регулярне використання спеціальних пристосувань для чищення міжзубного простору - один із головних засобів вирішення цієї проблеми. Міжзубні щіточки ТеРе виготовляються в багатьох варіантах, задовольняючи індивідуальні потреби кожного користувача. Окремі серії відрізняються по кольору . Всі щіточки завдяки спеціальним пристосуванням  забезпечують високу якість та ефективність чищення. Для безпечної чистки всі металеві поверхні покриті пластиком; завдяки різним вигинам очищаючих частин забезпечується швидкий та легкий доступ до важкодоступних поверхонь зубів, а  ергономічні ручки, виготовлені  з повторно  переробленого матеріалу - просте застосування. Міжзубні щіточки та інші продукти для досконалої гігієни ротової порожнини компанії ТеРе розроблені у співпраці з провідними спеціалістами , які працюють в області стоматологічної профілактики.

Гасло ТеРе:" Ми залежимо від вашої здорової посмішки"
 
 

Оцінка TePe Compact Tuft4