Mugler A*Men

туалетна вода тестер для чоловіків 100 мл Rubber Flask

Mugler A*Men туалетна вода тестер для чоловіків 100 мл Rubber Flask
Mugler A*Men туалетна вода тестер для чоловіків 100 мл Rubber Flask
Mugler A*Men туалетна вода тестер для чоловіків 100 мл Rubber Flask
100 мл

Код: THM0023 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Mugler A*Men
100 мл

Спостерігати за наявністю продукту

Опис парфумів Mugler A*Men


Аромат Thierry Mugler A*Men  сиволізує чоловічі почуття. Парфум створить неповторну ауру, підкреслюючи найкращі сторони свого власника.

Композиція розпочинається освіжаючими акордами мандаринки та ожини. Серце складається з делікатної карамелі та меду. Довершується гармонія чуттєвим шлейфом з екзотичнолї пачулі та бобів Тонка. Тонке відчуття чоловічої природи, її багатогранності і складності дозволило передати це в стильному і  букеті аромату Thierry Mugler A*Men.. Парфум можна використовувати на протязі всього дня у будь-яку пору року.


Одного разу познайомившись із солодким та легким звучанням Thierry Mugler A*Men, Ви захочете зробити його  своїм постійним супутником.

Склад

кінцева нота
бензоїн, бурштин, ваніль, кава, квасоля, мускус, пачулі, сандалове дерево
нота серця
жасмин, карамель, кедр, мед, молоко, пачулі
початкова нота
бергамот, зелені ноти, мандарин, ментол, ожина, фруктові ноти
Тип аромату
Древесний, Східні

Про бренд Mugler

Thierry Mugler  - Ви готові до чарівних перетворень? Або, може, хочете зробити подорож по нескінченній Всесвіту? Що ж, приготуйтеся втілювати свої бажання та мрії в реальність, адже тепер у все є Mugler.
Аромати, що завоювали небачену популярність - виняткове поєднання високої моди і містичної фантазії, сучасні магічні зілля, поміщені в футуристичні флакони - все це винаходи талановитого дизайнера Thierry Mugler. Він - єдиний, хто не потребує натхнення, тому що, на думку Тьєррі Мюглер, у нього є інтелект і цього достатньо, щоб уява перенесла його в світ містичних перетворень, ім'я якому - Парфуми.
Професійне захоплення і заняття балетом не пройшли дарма, і після відходу зі сцени і заснування Будинку Моди, він почав створювати аромати, яким притаманний особливий шик, вони наповнені особливим звучанням, чуттєвістю, артистичністю та виразністю.

Оцінка Mugler A*Men

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!