Mugler Angel парфумована вода наповнення для жінок

Mugler Angel парфумована вода наповнення для жінок
Mugler Angel парфумована вода наповнення для жінок
100 мл

Код: THM2411 | Зараз цей продукт недоступний

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.

Опис парфумів Mugler Angel
Склад

Продукт може бути різної конструкції з коробки!

Аромат містить компонент, який є нестабільним за кольором, тому його компоненти можуть відрізнятися за деякими відтінками у порівнянні з фото.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
мед, троянда, жасмин, Dewberry, бергамот, орхідея, полуниця, геліонал
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
карамель, шоколад, кумарин
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пачулі, ваніль, мускус, сандалове дерево
Тип аромату
Східні

Про бренд Mugler

p>Thierry Mugler  - Ви готові до чарівних перетворень? Або, може, хочете зробити подорож по нескінченній Всесвіту? Що ж, приготуйтеся втілювати свої бажання та мрії в реальність, адже тепер у все є Mugler.
Аромати, що завоювали небачену популярність - виняткове поєднання високої моди і містичної фантазії, сучасні магічні зілля, поміщені в футуристичні флакони - все це винаходи талановитого дизайнера Thierry Mugler. Він - єдиний, хто не потребує натхнення, тому що, на думку Тьєррі Мюглер, у нього є інтелект і цього достатньо, щоб уява перенесла його в світ містичних перетворень, ім'я якому - Парфуми.
Професійне захоплення і заняття балетом не пройшли дарма, і після відходу зі сцени і заснування Будинку Моди, він почав створювати аромати, яким притаманний особливий шик, вони наповнені особливим звучанням, чуттєвістю, артистичністю та виразністю.

Оцінка Mugler Angel