Mugler Womanityпарфумована вода замінний флакон для жінок

49×
Mugler Womanity парфумована вода замінний флакон для жінок
Mugler Womanity парфумована вода замінний флакон для жінок
Акція
Рекомендована роздрібна ціна
2 830грн.

Заощадьте 49%
80 мл
1 430грн.

Код: THM0166 | В наявності

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.

1
Подарунок для вас
Використайте безкоштовну доставку на всі замолення.
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер 05.11.2020
Особисте отримання
четвер 05.11.2020

Опис парфумів Mugler Womanity
Склад

Тепла, прониклива, солодка, свіжа, п’янка. Усе це — про жіночу парфумовану воду Mugler Womanity, аромат якої розкриває всі аспекти жіночності й оспівує жінок цілого світу, звеличуючи їхню енергію та творчу силу.

  • східна солодко-пікантна ароматична композиція
  • для сповнених енергії жінок, які насолоджуються міським життям
  • представлено влітку 2010 року

Склад аромату
Центральним мотивом усієї ароматичної композиції є інжир — символ жіночності. Аромат оспівує любов, цілісність і чуттєвість жінок за допомогою відважного і виразного контрасту ароматичних компонентів. Солодка соковитість свіжих плодів інжиру поєднується з елегантністю деревних ноток, представлених інжирним деревом і листям. Неочікуваний акорд ікри стане пікантною родзинкою всієї ароматичної композиції.

Історія аромату
Парфумована Mugler Womanity — це вираження ідеї взаємопов’язаності й водночас розмаїтості сучасного світу. Вона звертає увагу на зв’язок між усіма жінками, заразом відкреслюючи індивідуальність та унікальність кожної з них. Гармонійне поєднання в ароматі солодких, пряних і деревних тонів символізує безмежні простори жіночої душі.

Верхівку флакона прикрашає вирізьблений тотем та дорогоцінний ланцюжок із кільцем, що символізує зв’язок між усіма жінками світу.

Склад

склад
морські ноти, інжир, листя інжиру, фікус
Тип аромату
Фруктові, Древесний

Про бренд Mugler

p>Thierry Mugler  - Ви готові до чарівних перетворень? Або, може, хочете зробити подорож по нескінченній Всесвіту? Що ж, приготуйтеся втілювати свої бажання та мрії в реальність, адже тепер у все є Mugler.
Аромати, що завоювали небачену популярність - виняткове поєднання високої моди і містичної фантазії, сучасні магічні зілля, поміщені в футуристичні флакони - все це винаходи талановитого дизайнера Thierry Mugler. Він - єдиний, хто не потребує натхнення, тому що, на думку Тьєррі Мюглер, у нього є інтелект і цього достатньо, щоб уява перенесла його в світ містичних перетворень, ім'я якому - Парфуми.
Професійне захоплення і заняття балетом не пройшли дарма, і після відходу зі сцени і заснування Будинку Моди, він почав створювати аромати, яким притаманний особливий шик, вони наповнені особливим звучанням, чуттєвістю, артистичністю та виразністю.

Оцінка Mugler Womanity49