Перейти до основного вмісту

Тільки оригінальна продукція

Товар, який Ви можете придбати у нас, ми купуємо тільки у перевірених постачальників. Це гарантує нам постачання оригінальних і якісних товарів. Аромати, які Ви знайдете в нашому асортименті, поставляються тими ж підприємствами, які постачають товари у звичайні магазини.

Крім того, ми працюємо на ринку з 2004 року, і за цей час встигли обслугувати десятки тисяч клієнтів. Весь цей час ми продаємо тільки оригінальні товари. Протилежні дії суперечать нашому кодексу етики. Довгостроковість нашої діяльності, пов'язана з нашим постійним зростанням, є свідченням високої якості наших послуг і проданих товарів.

Гарантією якості нашої продукції також можуть служити рекомендації наших партнерів. Ми поставляємо наші товари до різних мереж магазинів на території всієї Чеської Республіки, співпрацюємо з авіакомпаніями, які продають нашу продукцію на бортах своїх літаків, поставляємо аромати видавництвам, які використовують їх у якості подарунків в конкурсах і т.д.

Одними з перших ми стали членом Асоціації електронної комерції АЕК. Ця організація, яка бере участь у розвитку електронної торгівлі в ЧР, видає сертифікати тільки тим продавцям, які відповідають найсуворішим вимогам. У тому випадку, якщо б ми продавали неоригінальний товар, цей сертифікат у нас би відібрали. Кожен Інтернет-магазин проходить ретельний аудит-контроль. Крім усього іншого, він здійснює анонімні покупки, які дозволяють перевірити якість товару, що поставляється.

З 2006 року у нас також є сертифікат ООПП, який видається Товариством охорони прав споживачів Чеської Республіки. З 2008 року ми володіємо кодексом не дискримінуючого товариства, який також видається Товариством охорони прав споживачів.

Чому в нас такі низькі ціни?

 "Чому у вас такі низькі ціни?" Без сумніву, це питання належить до тих, які наші клієнти задають найчастіше. Як наші ціни можуть бути до 70% нижче, ніж у звичайних магазинах, не дивлячись на те, що постачальники в нас однакові?

Відповідь відносно проста. На відміну від звичайних магазинів, ми працюємо з набагато меншою маржею. Крім того, ми не повинні платити високу орендну плату в торговельних центрах, на площах, в центральних частинах міст і т.д. Витрати на оренду самого маленького магазину в таких місцях складають до декількох сотень тисяч в місяць. При цьому, слід також враховувати ту обставину, що, на відміну від звичайного магазину, ми продаємо значно більший обсягп родукції, внаслідок чого більше купуємо у постачальників, і, таким чином, користуємося значно нижчими закупівельними цінами.

Завдяки всьому цьому ми пропонуємо вам такі ціни, які Ви не знайдете більше ніде.

У вас виникли питання? Напишіть нам.
Надсилаючи формуляр, ви погоджуєтеся з тим, що компанія Notino, обробить ваші дані з метою обробки вашої заявки на основі законних інтересів. Ви маєте право заперечувати. Ви маєте право відкликати свою згоду будь-коли. Більше інформації представлено в розділі Принципи обробки персональних даних.