Перейти до основного вмісту

TRESemmé

Про бренд TRESemmé

Гарна зачіска завжди підніме вам настрій і додасть впевненості в собі. Це добре відомо бренду TRESemmé, мета якого — створити бюджетні засоби для догляду за волоссям, які своєю якістю відповідають професійним. Адже кожна жінка заслуговує на те, щоб виглядати чарівно.

Косметика для волосся TRESemmé з’явилася на ринку в 1948 році. Засновниця бренда Една Л. Емме працювала в перукарні, а тому добре знала, що красива зачіска може підвищити самооцінку будь-якої жінки. У той час якісні засоби були доступними тільки в салонах, тому в неї виникла ідея створити продукцію для домашнього використання, якість якої відповідатиме якості професійної. Саме це забезпечило заповзятливій, розумній і красивій жінці славу та внесло її ім’я в історію перукарського світу.

Назва бренда TRESemmé — це гра слів, що посилається на ім’я засновниці й водночас нагадує французький вираз «très-aimé» (найулюбленіший). Ви закохаєтесь у продукцію бренда TRESemmé. Спрей TRESemmé Heat Defence захистить ваше волосся від пошкоджень під час укладки феном або праскою, TRESemmé маска для волосся Biotin + Repair 7 миттєво відновить його структуру й красу. Колекція TRESemmé Keratin Smooth подарує вашому волоссю блиск, зробивши його слухняним, а також запобігатиме появі посічених кінців.

Довіртеся засобам для волосся від TRESemmé, завдяки яким ви зможете щодня насолоджуватися відчуттям, наче ви щойно вийшли з салону.

весь текст скритий текст