Skip to main content

VersaceDylan Blue & Pour Homme подарунковий набір для чоловіків

Versace Dylan Blue & Pour Homme подарунковий набір для чоловіків
Versace Dylan Blue & Pour Homme подарунковий набір для чоловіків

Зараз цей продукт недоступний | Код: VER08263

Dylan Blue туалетна вода 30 мл + Pour Homme туалетна вода 30 мл

Потіште себе або своїх близьких чудовим парфумованим набором VersaceDylan Blue & Pour Homme. Такий ароматичний подарунок неодмінно порадує кожного, хто його отримає.

Властивості:

  • потішить будь-яку жінку
  • аромат на кожен день
  • чудово підходить для подорожей

Набір містить:

  • Dylan Blue туалетна вода 30 мл
  • Pour Homme туалетна вода 30 мл

Склад

Тип аромату
Ароматичні
Тип набору
дорожній набір, подарунковий набір

Бренд Versace — це не тільки символ італійської розкоші та непідвладного часу стилю з дрібкою екстравагантності. Модне вбрання, парфумерія та аксесуари зі знаменитим логотипом у вигляді міфічної Медузи поєднують у собі відповідність сучасному способу життя та пошану до італійських традицій і сімейної спадщини.

Історія цього елітного бренда веде відлік від 1978 року, коли він був заснований у Мілані прогресивним та ексцентричним модельєром Джанні Версаче (Gianni Versace). Його неповторний стиль миттєво здобув шанувальників по всьому світу, а бренд Versace став одним із провідних світових будинків моди. Перший аромат від Versace — Gianni Versace for Women — побачив світ у 1981 році, а сьогодні портфоліо бренда нараховує вже кілька десятків парфумів для жінок і чоловіків.

До найпопулярніших чоловічих ароматів Versace належать туалетні води Versace Eros із духмяною ароматичною композицією, Dylan Blue та Versace The Dreamer, а також парфумована вода Versace Eros Flame, яка втілює полум'яну пристрасть. Бестселерами серед жінок у всьому світі стали легендарний фруктово-квітковий аромат Versace Bright Crystal та квітково-деревний Versace Versense. Жіночі парфуми Versace в подарункових наборах із косметикою для тіла також користуються шаленим успіхом.

Відкрийте для себе світ парфумів Versace, і ви неодмінно закохаєтесь у ці пристрасні аромати з італійським темпераментом.