Перед весіллям

Вразьте всіх на весіллі ідеальним макіяжем, освітленою шкірою, чудовою зачіскою та приємним ароматом. Ми ретельно підібрали для вас найкращу косметику та парфуми, щоб на своєму святі ви виглядали неперевершено. У нас ви знайдете безліч засобів для краси.

 

Підготовка до весілля 

Наречена починає готуватися до весілля не в день святкування, а вже за кілька тижнів до цієї події. Потіште свою шкіру пом'якшувальними масками та заспокойте розум за допомогою ароматерапії. З нашими масками для шкіри, засобами для пілінгу, молочком для тіла та ароматичними свічками все піде само собою.  

Якщо ви збираєтесь на весілля в ролі гостя та хочете потішити наречену якоюсь дрібничкою, виберіть щось із нашого асортименту весільних подарунків. Вона неодмінно зрадіє чудовим парфумам, розкішній свічці або подарунковому набору. 

Must have кожної нареченої 

У «день Х» все має бути ідеально. У нас ви знайдете святкові парфуми та найкращі засоби для макіяжу й досконалої весільної зачіски, яка буде гарантовано стійка. 

Повірте, що гості на весіллі також хочуть виглядати якомога краще. Тому підготуйте для них спеціальний кошик з усім необхідним, аби можна було підправити зачіску чи макіяж.  

Дещо для нареченого 

Для чоловіків ми вибрали все найкраще із засобів для догляду за тілом, бородою та волоссям, а також неперевершені парфуми. Наречений повинен йти в ногу з нареченою, тому не залишайтесь позаду! 

весь текст скритий текст

Ви вибрали

  • Narciso Rodriguez

Цінова категорія

-