Vichy Homme Anti-Irritation

піна для гоління для чутливої та подразненої шкіри

Vichy Homme Anti-Irritation піна для гоління для чутливої та подразненої шкіри
Vichy Homme Anti-Irritation піна для гоління для чутливої та подразненої шкіри
200 мл
348грн.

Код: VCH0123 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Замовляйте будь-які продукти від Vichy на суму принаймні 680 грн та у подарунок отримайте гель-бустер, що посилює пружність та зволоження шкіри обличчя Hyaluron-Booster Minéral 89 в об'ємі 10 мл. Подаруйте своїй шкірі досконале зволоження з Vichy.
Нова Пошта
понеділок 24.06.2019
Особисте отримання
понеділок 24.06.2019
Vichy Homme Anti-Irritation
200 мл | 348грн.

Опис продукту Vichy Homme Anti-Irritation

Засіб для гоління Vichy Homme Anti-Irritation забезпечує ідеально гладкий процес вашого щоденного процесу гоління.

Властивості:

  • уможливлює просте гоління
  • запобігає подразненню шкіри
  • регенерує та живить шкіру

Спосіб використання:
Нанесіть відповідну кількість засобу на зволожену шкіру обличчя та шиї. Круговими рухами рівномірно розітріть, поки не утвориться піна. Ретельно змийте залишки після гоління.

Властивості

Властивості
заспокоєння, проти почервонінь
Тип шкіри обличчя
чутлива
Kонсистенція
пінка

Про бренд Vichy

Дермокосметика Vichy — це синонім якості догляду за шкірою. Косметика призначена для догляду за всіма типами шкіри, в тому числі за найбільш чутливими. Продукція Vichy сприяє досягненню значних результатів за допомогою вмісту активних речовин термальної води, яка відома тим, що має високий вміст мінералів із заспокійливими, підсилювальними та відновлювальними властивостями.

Бренд Vichy — це приклад типового та максимально успішного зближення косметики з медициною. Відмінна переносимість, доведена ефективність, рецептури на основі найсучасніших досліджень, дотримання етичних норм під час виробництва — все це відмінні риси дермокосметики Vichy.

У всьому світі Vichy допомагає жінкам під час щоденного догляду за шкірою. Завдання лабораторії Vichy полягає в розробці повних ліній косметики для всіх типів шкіри. У портфоліо цього дермокосметичного бренду ви знайдете все для досконалого та щоденного догляду для всієї родини. В арсеналі Vichy є засоби для будь-яких ваших потреб.