Vichy Neovadiol Compensating Complex

косметичний набір I.

Vichy Neovadiol Compensating Complex косметичний набір I.
Vichy Neovadiol Compensating Complex косметичний набір I.
Пошкоджена упаковка
679грн.

Код: VCH07585 | 2 в наявності

Новий нерозпакований продукт зі збереженим на 100 % вмістом, який лише має пошкоджену упаковку.

Набір містить: Neovadiol Compensating Complex Advanced Replenishing Care 50 ml + Pureté Thermale One Step Cleansing Micellar Solution 3 in 1 30 ml + Minéral 89 Fortifying and Plumping Daily Booster 5 ml

шт.
Нова Пошта
понеділок 03.06.2019
Особисте отримання
понеділок 03.06.2019
Vichy Neovadiol Compensating Complex
| 679грн.

Властивості

Вік
Зріла шкіра
Спосіб застосування
денний
Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри обличчя
змішана, нормальна, чутлива
SPF
без SPF

Про бренд Vichy

Дермокосметика Vichy — це синонім якості догляду за шкірою. Косметика призначена для догляду за всіма типами шкіри, в тому числі за найбільш чутливими. Продукція Vichy сприяє досягненню значних результатів за допомогою вмісту активних речовин термальної води, яка відома тим, що має високий вміст мінералів із заспокійливими, підсилювальними та відновлювальними властивостями.

Бренд Vichy — це приклад типового та максимально успішного зближення косметики з медициною. Відмінна переносимість, доведена ефективність, рецептури на основі найсучасніших досліджень, дотримання етичних норм під час виробництва — все це відмінні риси дермокосметики Vichy.

У всьому світі Vichy допомагає жінкам під час щоденного догляду за шкірою. Завдання лабораторії Vichy полягає в розробці повних ліній косметики для всіх типів шкіри. У портфоліо цього дермокосметичного бренду ви знайдете все для досконалого та щоденного догляду для всієї родини. В арсеналі Vichy є засоби для будь-яких ваших потреб.