Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Deep Brownsфарба для волосся

Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Deep Browns фарба для волосся
Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Deep Browns фарба для волосся
відтінок 7/7 60 мл

Код: WLL1761 | Зараз цей продукт недоступний

Призначена лише для професійного використання.

Опис продукту Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Deep Browns
Властивості

Фарба для волосся Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Deep Browns надасть вашому волоссю інтенсивного кольорового відтінку та блиску.

Властивості:

  • надійно фарбує волосся
  • має стійкий ефект
  • живить та зволожує волосся
  • маскує сивину
  • фарба залишається красивою та насиченою упродовж довгого періоду часу

Спосіб використання:
Наносіть на сухе, немите волосся. Розмішайте в мисці з активаційною емульсією (не входить в комплект), дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект. Засіб призначений лише для професійного використання.

Властивості

Використання
Професійні фарби для волосся

Про бренд Wella Professionals

Wella Professionals — преміум-бренд косметики для волосся, який об'єднує людей, що мріють про досконалі локони. Протягом майже 140 років свого існування Wella Professionals пропонує своїм клієнтам широкий асортимент першокласних продуктів, які можна придбати в понад 150 країнах світу.

Бренд може заслужено пишатися своєю колекцією власних патентів, а про якість продукції говорить кількість отриманих престижних оцінок або ж відомі імена світових перукарів, з якими бренд співпрацює. В області фарбування Wella Professionals — №1 на ринку. Фарби для волосся Wella — це завжди гарантія ефективності, розкоші та якості. Вашу увагу не повинні оминути також шампуні Wella Colour Fresh.

Ви належите до тих, кого не влаштовують компроміси і хто хоче подарувати своєму волоссю найкращий догляд? Тоді продукція Wella саме для вас. Насолоджуйтеся відчуттям красивого волосся.

Оцінка Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Deep Browns