Woodwick Trilogy Botanical Gardens

ароматизована свічка з дерев'яним гнітом 609,5 гр

Woodwick Trilogy Botanical Gardens ароматизована свічка  з дерев'яним гнітом 609,5 гр
Woodwick Trilogy Botanical Gardens ароматизована свічка  з дерев'яним гнітом 609,5 гр
609,5 гр
963грн.

Код: WDW00224 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Lilac + Rose + Honeysuckle

шт.
Нова Пошта
середа 03.07.2019
Особисте отримання
середа 03.07.2019
Woodwick Trilogy Botanical Gardens
609,5 гр | 963грн.

Опис парфумів Woodwick Trilogy Botanical Gardens

Ароматична свічка Woodwick Trilogy Botanical Gardens наповнить чудовим ароматом вашу оселю, створивши затишну атмосферу, завдяки якій ви завжди почуватиметесь прекрасно.

Властивості:

  • квітковий аромат
  • весняний аромат

Спосіб використання:
Свічку потрібно ставити на досить жаростійкій поверхні. Свічка не має горіти понад 4 години. Не допускайте догорання свічки до самого кінця. В жодному не залишайте запалену свічку, розташовану поблизу займистих предметів, без догляду. Зберігати в недосяжному для дітей і домашніх тварин місці.

Склад

Типи ароматів для дому
квіткові

Про бренд Woodwick

Розкішні ароматичні свічки Woodwick вміють зігріти, наповнити дім затишком і потішити душу. Незабутній хрускіт унікального дерев'яного гніту створює ефект каміну, що вмить перенесе вас до засніженого гірського котеджу з чарівною атмосферою. Подаруйте собі справді незабутнє задоволення!

Кожна свічка Woodwick із дерев'яним гнітом приховує декілька досконало підібраних ароматичних есенцій. Окремі компоненти поєднуються в повний і гармонійний аромат, який надасть вашій кімнаті казкової атмосфери. Якісний парафін, окрім цього, збагачений екологічно чистим соєвим воском, який продовжує тривалість горіння свічки.

Автентичні ароматичні композиції, характерне потріскування та вишуканий дизайн свічок тішать любителів аксесуарів для інтер'єру починаючи з 2006 року. Візуальне задоволення підсилює дерев'яна кришечка-підставка й органічні форми ємностей із видувного скла. Свічки Woodwick вдосконалять інтер'єр кожної оселі та подарують вам безліч чудових моментів.

Оцінка Woodwick Trilogy Botanical Gardens

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!