Yankee Candle Clean Cotton

ароматичні перлини 170 гр

Yankee Candle Clean Cotton ароматичні перлини 170 гр
Yankee Candle Clean Cotton ароматичні перлини 170 гр
170 гр

Код: YAC1263 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Yankee Candle Clean Cotton
170 гр

Спостерігати за наявністю продукту

Опис парфумів Yankee Candle Clean Cotton

Ароматичні перлини Yankee Candle Clean Cotton  — чудовий спосіб, як наповнити ароматом невеликі приміщення. Вони знадобляться всюди, де би ви хотіли нейтралізувати небажані запахи та водночас освіжити повітря.

Властивості:

  • ніжний чистий аромат

Спосіб використання:
Дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект.

Склад

початкова нота
бергамот, Зелене листя, озон
нота серця
конвалія, троянда
кінцева нота
ветивер, деревні ноти, кедр, мускус
Типи ароматів для дому
чисті

Про бренд Yankee Candle

Ідея створити свічки Yankee Candle виникла в 1969 році, коли Майк Кіттредж (Mike Kittredge) подарував своїй мамі на Різдво власноруч зроблену свічку. Мати Майка, як і всі сусіди, неабияк захопились подарунком, і саме тому Майк продовжив виготовляти такі свічки. Завдяки цьому успіху незабаром він переїхав зі свого гаража до приміщення старої паперової фабрики, започаткувавши в такий спосіб власний бренд під назвою Yankee Candle.

З моменту підпалу та до повного догорання свічки Yankee Candle розповсюджують чудовий, стійкий і чистий аромат, що ідеально доповнить будь-який інтер'єр. Свічки містять велику кількість ароматичних олій і натуральних екстрактів. Кожна з ароматичних есенцій достовірно нагадує інгредієнт, місце чи подію, яка надихнула на її створення. Яку саме атмосферу створить свічка у вашому домі — розслаблювальну, святкову чи атмосферу свіжості — залежить лише від вашого вибору.

Подарунок від цього виробника безумовно потішить кожного. Найбільш улюблена продукція — лімітовані різдвяні випуски Yankee Candle, воски Yankee Candle, подарункові набори Yankee Candle або аромати для авто Yankee Candle.

Сьогодні бренд Yankee Candle є найбільш популярним виробником ароматичних свічок і ароматів для дому. Ви можете знайти продукцію Yankee Candle у 20 країнах світу. Лише у США налічують понад 18 тисяч магазинів. А почалося все лише з одного подарунка для мами.

Оцінка Yankee Candle Clean Cotton

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!