Yankee Candle Holiday Sparkle

подарунковий набір новорічний календар I.

Yankee Candle Holiday Sparkle подарунковий набір новорічний календар I.
Yankee Candle Holiday Sparkle подарунковий набір новорічний календар I.
Yankee Candle Holiday Sparkle подарунковий набір новорічний календар I.
Новинка
подарунковий набір новорічний календар I.
909грн.

Код: YAC04506 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Glittering Star + Winter Glow + Icy Blue Spruce + Crackling Wood Fire + Sparkling Cinnamon + The Perfect Tree + Snowflake Cookie + All Is Bright

шт.
Нова Пошта
середа, 19.12.2018
Особисте отримання
вівторок, 18.12.2018
Yankee Candle Holiday Sparkle
подарунковий набір новорічний календар I. | 909грн.

Склад

подарунковий набір

Про бренд Yankee Candle

Ідея створити свічки Yankee Candle виникла в 1969 році, коли Майк Кіттредж (Mike Kittredge) подарував своїй мамі на Різдво власноруч зроблену свічку. Мати Майка, як і всі сусіди, неабияк захопились подарунком, і саме тому Майк продовжив виготовляти такі свічки. Завдяки цьому успіху незабаром він переїхав зі свого гаража до приміщення старої паперової фабрики, започаткувавши в такий спосіб власний бренд під назвою Yankee Candle.

З моменту підпалу та до повного догорання свічки Yankee Candle розповсюджують чудовий, стійкий і чистий аромат, що ідеально доповнить будь-який інтер'єр. Свічки містять велику кількість ароматичних олій і натуральних екстрактів. Кожна з ароматичних есенцій достовірно нагадує інгредієнт, місце чи подію, яка надихнула на її створення. Яку саме атмосферу створить свічка у вашому домі — розслаблювальну, святкову чи атмосферу свіжості — залежить лише від вашого вибору.

Подарунок від цього виробника безумовно потішить кожного. Найбільш улюблена продукція — лімітовані різдвяні випуски Yankee Candle, воски Yankee Candle, подарункові набори Yankee Candle або аромати для авто Yankee Candle.

Сьогодні бренд Yankee Candle є найбільш популярним виробником ароматичних свічок і ароматів для дому. Ви можете знайти продукцію Yankee Candle у 20 країнах світу. Лише у США налічують понад 18 тисяч магазинів. А почалося все лише з одного подарунка для мами.

Оцінка Yankee Candle Holiday Sparkle

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!