Yves Saint Laurent Tatouage Couture Velvet CreamВисокопігментована кремова помада з матуючим ефектом

Yves Saint Laurent Tatouage Couture Velvet Cream Високопігментована кремова помада з матуючим ефектом
Yves Saint Laurent Tatouage Couture Velvet Cream Високопігментована кремова помада з матуючим ефектом

Опис продукту Yves Saint Laurent Tatouage Couture Velvet Cream
Властивості

Червона помада – незамінний аксесуар кожної француженки. Вона сексуальна, чуттєва, жіноча й стильна. Віднайдіть і ви свій особистий стиль. Омріяний червоний відтінок криється у високо пігментованій кремовій помаді з матовим ефектом Yves Saint Laurent Tatouage Couture Velvet Cream.

Скошений аплікатор забезпечує точне нанесення помади, навіть у найменших загинах губ. У результаті ваші губи матимуть неперевершений червоний відтінок із досконалим оксамитовим ефектом.

Властивості:

  • кремова помада для матового ефекту
  • з високо пігментованими відтінками червоного кольору
  • просте й точне нанесення завдяки скошеному аплікатору
  • має легку кремову текстуру
  • зручна в користуванні

Спосіб нанесення:
Спочатку обведіть контури губ кінчиком аплікатора, а потім ширшою стороною аплікатора нанесіть помаду на поверхню губ.

Властивості

Відтінок
рожевий
Ефект
матове

Про бренд Yves Saint Laurent

Бренд Yves Saint Laurent — це символ індивідуальності, творчості та розкоші, не тільки у світі моди, але й у світі косметики та парфумерії.

Ів Сен-Лоран (Yves Saint Laurent) був одним із найвпливовіших та найвідоміших модельєрів ХХ століття. Впродовж своєї більше ніж сорокарічної кар'єри він створював і змінював модні тенденції, вірячи, що краса — це необмежене висловлення характеру.

Ів Сен-Лоран у своїх 25 років перейняв керівництво будинку моди Dior, ставши першим у історії наймолодшим мистецьким директором у світі високої моди. Свій власний бренд представив світу в 1961 році.

Ексклюзивна косметика, макіяж і оригінальні парфуми Yves Saint Laurent створюють невід'ємну частину цього відомого бренду. Дозвольте, щоб вас зачарувала унікальна композиція аромату Black Opium або побалуйте своє обличчя дотиком засобів із колекції Touche Éclat.

Спробуйте й ви розкіш найкращої продукції, більшість з якої гідно стала іконами. Yves Saint Laurent — це коли краса стає жестом.

Оцінка Yves Saint Laurent Tatouage Couture Velvet Cream