Zendium Junior 7+

зубна паста для дітей

Zendium Junior 7+ зубна паста для дітей
Zendium Junior 7+ зубна паста для дітей
50 мл

Код: ZND01355 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Виберіть дорожній набір для косметичних засобів чи олійку для засмаги у кошику в подарунок за умови придбання будь-якої продукції на суму від 1200 грн.

Опис продукту Zendium Junior 7+

Зубна паста Zendium Junior 7+ досконало вичистить дитячі зуби та забезпечить їм здоров’я та білизну.

Властивості:

  • піклується про зубну емаль
  • запобігає виникненню карієсу
  • ефективно захищає зуби

Спосіб використання:
Пасту потрібно використовувати щонайменше двічі на день — уранці й увечері, а також після кожного прийому їжі.

Про бренд Zendium

Скандинавський бренд Zendium, який у 1969 році заснував мікробіолог Dr. Henk Hoogendoorn, спеціалізується на якісному догляді за зубами. Компанія зосереджується, передусім, на зубних пастах, які природним способом захищають ротову порожнину.

Нашу ротову порожнину захищає система ензимів і протеїнів. Саме на основі вивчення даної системи було створено зубні пасти Zendium, які гармонічно співпрацюють із ротовою порожниною, відновлюючи її природне середовище.

Клінічно доведено, що засоби Zendium захищають ротову порожнину, ясна, запобігають утворенню нальоту та забезпечують свіжість подиху. Зубні пасти Zendium завжди ніжні, але надзвичайно ефективні, вони містять власний елемент для спінення, який, на відміну від стандартних SLS, працює дуже делікатно на м'яких тканинах.

Продукцію компанії Zendium рекомендують найкращі стоматологи. Зубна паста Zendium повинна бути невід'ємною частиною вашої ванної кімнати. Паста підходить як для чутливої ротової порожнини, так і для щоденного стандартного чищення.