MEDIBLANC SENSI-RELIEF зубна паста для чутливих зубів | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

MEDIBLANC Sensi-Relief

зубна паста для чутливих зубів

MEDIBLANC Sensi-Relief зубна паста для чутливих зубів
MEDIBLANC Sensi-Relief зубна паста для чутливих зубів
MEDIBLANC Sensi-Relief зубна паста для чутливих зубів
MEDIBLANC Sensi-Relief зубна паста для чутливих зубів
MEDIBLANC Sensi-Relief зубна паста для чутливих зубів
MEDIBLANC Sensi-Relief зубна паста для чутливих зубів
MEDIBLANC Sensi-Relief зубна паста для чутливих зубів
MEDIBLANC Sensi-Relief зубна паста для чутливих зубів
MEDIBLANC Sensi-Relief зубна паста для чутливих зубів
MEDIBLANC Sensi-Relief зубна паста для чутливих зубів
MEDIBLANC Sensi-Relief зубна паста для чутливих зубів
MEDIBLANC Sensi-Relief зубна паста для чутливих зубів
100 мл
349UAH

Код: MEB3055 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
понеділок, 27.08.2018

Опис косметики MEDIBLANC Sensi-Relief

Опис:
В чому полягає  унікальність зубної пасти MEDIBLANC Sensi-Relief ?  Вона не тільки зменшує чутливість зубів, але й позбавляє зубного нальоту та на довгий час освіжає подих, але, разом з тим, являє собою унікальний комплекс властивостей, які не містять інші зубні пасти і завдяки яким забезпечує  досконале чищення зубів. Крім того вона дуже  делікатно  очищає ротову порожнину.

Основним принципом являється її 3 фазова функціональність. 

Фаза 1 – Зволоження
Зазвичай ми чистимо зуби всього лише декілька  хвилин і тому дуже важливо, щоб за цей короткий проміжок часу  відбулося швидке зволоження поверхні зубів, утворення піни та  рівномірний розподіл активних речовин, який прикріпить на себе  залишки їжі та зубний наліт. Тому зубна паста MEDIBLANC Sensi-Relief містить  піноутворюючі компоненти, завдяки яким відбувається надзвичайно швидке зволоження поверхні зуба та які здатні прискорити процес чищення. Активні компоненти  також мають здатність проникати у  важкодоступні  місця, куди  зубна щітка не достає!  Унікальний склад пасти MEDIBLANC Sensi-Relief  запобігає росту шкідливих мікроорганізмів, завдяки чому  ефективно усуває неприємний запах  з рота.

Фаза 2 – ефективність компонентів та догляд за зубами
Підвищена чутливість зубів  часто викликає дискомфорт, який супроводжується інтенсивним раптовим болем.  Найбільше чутливість проявляється в місцях оголення  шийки зубів, де ясна не закривають чутливу частину зуба або в місцях пошкодження чи часткової втрати зубної емалі. Зубна паста MEDIBLANC Sensi-Relief містить модифікований аллантоїн, здатний регенерувати дрібні пошкодження зубної емалі, які спричиняють чутливість зубів. Аллантоїн одночасно відновлює кліткову структуру в місцях оголення шийки зуба та закриває канали, які ведуть до нерва зуба, а також має цілющий та протизапальний ефект. При регулярному використанні зубної пасти MEDIBLANC Sensi-Relief суттєво знижується чутливість зубів та ясен до впливу різних подразників: теплого, холодного та кислого.

MEDIBLANC Sensi-Relief  містить унікальні дентальні мікронізовані силіки . Завдяки спеціальній обробці цих компонентів / не мають гострих країв / розмір в середньому лише  10 мкм / абразія мікронізованої силіки по відношенню до зубної емалі є низька /, ефективніше зменшується чутливість зубів у порівнянні із звичайними зубними пастами. Крім того, функціональність силік полягає в тому, що при чищенні зубів, кожна частинка силіки, збирає на себе кількість бруду, яка в два рази перевищує її власну вагу! Цим досягається  максимальна ефективність  чищення.! Одночасно для додаткового захисту і зміцнення зубної емалі використовується мікронізований фосфат кальцію, що дозволяє підвищити ефективність збереження мінеральних компонентів в зубах, тим самим прискорюючи процес мінералізації. У звичайних паст цей процес триває  5 хвилин!

Фаза 3 – довготривала свіжість подиху
У порівнянні із звичайними зубними пастами MEDIBLANC Sensi-Relief  забезпечує довготривале  відчуття свіжості, яким  ви будете насолоджуватися довгий час   після чищення зубів. Завдяки запатентованій  рецептурі та  інкапсульованим компонентам -  натуральним  підсолоджувачам, ментолу та м'яті перцевій, поступове звільнення всіх складових протягом всього процесу чищення забезпечує відчуття свіжості, яке не зникає за пару секунд.

Зубна паста MEDIBLANC Sensi-Relief  надзвичайно  делікатно захищає зуби та ясна.  Вона не містить штучні підсолоджувачі,  SLS / SLES, подразнювальні консерванти,  фтор, перекис водню,  парабени. Не  викликає сухість у роті. При регулярному використанні зубної пасти MEDIBLANC Sensi-Relief  ви досягнете максимального  ефекту очищення, захисту та відбілювання зубів,  що не забезпечують  звичайні зубні пасти.

Властивості:

 • відновлює  дрібні пошкодження зубної емалі, які спричиняють чутливість зубів
 • сприяє  відновленню кліткової структури оголених шийок зубів
 • суттєво знижує чутливість зубів та ясен до впливу різних подразників: теплого, холодного та кислого
 • захищає зуби та ясна від виникнення запальних процесів
 • забезпечує захист від зубного нальоту та карієсу
 • зміцнює зубну емаль
 • забезпечує тривале відчуття свіжості

Склад:

 • модифікований аллантоїн - відновлює  дрібні пошкодження зубної емалі, які спричиняють чутливість зубів. захищає зуби та ясна від виникнення запальних процесів
 • мікронізовані силіки – унікальні частинки розміром 10 мікронів. При чищенні зубів кожна частинка  збирає на себе кількість бруду, яка в два рази перевищує її власну вагу. Завдяки відсутності  гострих кінців вони надзвичайно делікатні до зубної емалі.
 • мікронізований фосфат кальцію – підвищує ефективність процесу мінералізації та пришвидшує його час. Захищає та зміцнює зубну емаль
 • натуральні підсолоджувачі, ментол та м’ята перцева з запатентованої рецептури, які містяться у капсулі, звільняючись  поступово  забезпечують  довготривале відчуття свіжості

Спосіб застосування:
Чистьте зуби як мінімум 2 рази в день, використовуючи кількість розміром з горошину.

Про бренд MEDIBLANC

MEDIBLANC | Унікальні продукти британського бренду  MEDIBLANC  в області дентальної гігієни представляють на ринку засоби з  революційним складом та властивостями. Тільки MEDIBLANC поєднує в собі всі відомі природні високоефективні компоненти,  системи чищення та захисту, створюючи таким чином  унікальний та ефективний догляд.
MEDIBLANC пропонує вирішення проблем відбілювання зубів, чутливості зубів, кровоточивості ясен (пародонтозу). Завдяки унікальному складу  та 3 крокововій системі вирішує  первинні причини виникнення проблем.
Завдяки відсутності шкідливих речовин всі продукти компанії забезпечують делікатний захист та підходять для довготривалого використання

 

Menu