Підводка для очей

Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції
Оцінка
 •   30
 •   8
 •   4
 •   1
 •   5
Лідери продажу

Вигідно виділіть очі за допомогою підводки! Створіть спокусливі стрілки «котячих очей» або ніжний погляд округлих і милих оченят. Обирайте те, що вам більше до душі! Доповніть бездоганні лінії  за допомогою улюбленої туші для вій і насолоджуйтесь виразним драматичним образом упродовж усього дня.

Чим підвести повіки

Різним жінкам подобається різне. Спробуйте, який тип підводки підходить вам найбільше!

 • Підводка-фломастер практична та малює так само, як фломастер або ручка. Просто відкрийте ковпачок і проведіть лінію. Кінчик фломастера дозволяє створювати тонкі лінії в кутику ока або навпаки в кінці, підводячи стрілки.
 • Гелева підводка для очей впорається як із тонкими, так і товщими лініями. Важливу роль у цьому випадку відіграє пензлик — він повинен мати міцні ворсинки, які тримають форму для підведення точної лінії.
 • Рідка підводка вимагає трохи більше досвіду. Однак вона вміє творити дива, підводячи найкрасивіші та найтонші лінії.
 • Підвести повіки можна також за допомогою тіней. І для цього потрібно небагато — тіні належного кольору та тонкий пензлик для їхнього нанесення на повіку. Кольорові лінії, створені з використанням тіней для повік, м'якші та їх легше підправити.
 • Олівець для очей впорається з підведенням ліній не гірше рідкої чи гелевої підводки. Його просто необхідно добре підточити. Вузький кінчик олівця для очей чудово малює тонесенькі лінії, що додають образу ніжності.

Підводка за властивостями

 • Водостійка підводка витримає всі літні пригоди, не розмазуючись. І не тільки літні — вона чудово підходить для цілорічного використовування. Без неї просто не обійтись, наприклад, у басейні або під час процедур у спа-центрі.
 • Кольорова підводка може замінити класичну чорну підводку, створюючи новий свіжий макіяж. Сірі або коричневі лінії виглядають м'якше, а виразні кольори, як-от яскраво-блакитний або рожевий, веселі та грайливі.
 • Блискуча підводка— чудовий вибір для вечірок, на яких ви хочете засяяти.

Наша порада: якщо ви бажаєте оптично збільшити око, підведіть верхню повіку білою підводкою.

Як підвести повіки

Ідеально підведені очі — справа нехитра, вона потребує лише впевненої та трохи набитої руки. Перш ніж почати, не забудьте нанести базу під макіяж, яка забезпечить стійкість і виразність створених ліній. Отож як підвести повіки?

 1. Уявно розділіть око на три частини — зовнішню зі стрілкою, внутрішню в кутику та середню від центру ока до зовнішнього кутика.
 2. Від середини ока проведіть лінію до зовнішнього кутика. Із цим ви впораєтесь одним рухом.
 3. Домалюйте внутрішню частину — від кінця росту вій у внутрішньому кутику проведіть лінію до середини ока, з якої ви починали. Найкраще у цьому вам допоможе скошений пензлик, у якого зручний для підведення кінчик.
 4. Так само підведіть і друге око.
 5. На завершення проведіть стрілку. Для початку спробуйте намалювати лінію від зовнішнього кутика вгору. Створивши її належну форму та напрямок на обох очах, плавно з'єднайте стрілки з рештою проведеної лінії та зафарбуйте вільний простір.

Оберіть із запропонованого на сайті notino.ua асортименту найкращу підводку для очей, за допомогою якої ви зачаровуватимете з першого погляду!