Станки для гоління зі змінними лезами й одноразові бритви

Лідери продажу

Голіться швидко, легко та бездоганно. На сайті notino.ua представлено найкращі станки для гоління зі змінними лезами, станки зі змінними головками й одноразові бритви для мокрого гоління від Gillette, Wilkinson Sword, Captain Fawcett і інших перевірених брендів.

Який різновид ручного станка для гоління для чоловіків обрати?

  • Одноразові бритви. Одноразові бритви оцінять чоловіки, які голяться лише зрідка та не хочуть витрачати на станок і запасні бритви чи леза. Одноразові бритви для чоловіків легкі, компактні та не вимагають догляду.
  • Класичний станок зі змінними лезами. Користуючись металевим станком зі змінними лезами, наносьте на шкіру піну для гоління. Результат — насправді бездоганне та гладке гоління. Якісніші станки навіть усувають ороговілі клітини шкіри! Одне змінне лезо підходить для 5–7 застосувань.
  • Станок для гоління з головкою. Станок для гоління із запасними головками для чоловіків має практичний дизайн. До того ж, поворотна головка безпечно голить навіть небезпечні ділянки. Сам станок гарантовано прослужить роками, але головку необхідно замінити через кілька тижнів.

Як правильно поголити обличчя за 4 кроки

  1. Змочіть обличчя теплою водою та нанесіть мило, піну або гель для гоління. Ручний станок легше ковзатиме по шкірі.
  2. Голіться легкими делікатними рухами. Починайте з чутливих ділянок, шиї та підборіддя, опісля поголіть вуса й обличчя.
  3. Постійно промивайте леза станка та за потреби додатково наносьте засіб для гоління.
  4. На гладко поголене та вимите обличчя нанесіть зволожувальний крем або лосьйон після гоління.

Станок зі змінними лезами для чоловіків і одноразова бритва вас не зацікавили? Досягти гладко поголеного обличчя можна й іншим способом. Спробуйте електробритву, яка ефективно позбавить вас від бороди, або бритву для прихильників класичного гоління.