Лактаційні прокладки для грудей

Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції
Оцінка
  •   1
  •   1

Прокладки для грудей для відчуття сухості під час грудного вигодовування

Захистіть свій одяг від забруднення! Лактаційні прокладки або прокладки для грудей — незамінні помічники для матусь під час грудного вигодовування. Вони забезпечують непомітний захист чутливих сосків і запобігають небажаному протіканню молока через бюстгальтер та одяг.

Види прокладок для грудей

Лактаційні прокладки виготовляються з приємних матеріалів, які добре поглинають вологу, дозволяють шкірі дихати, а також утримують соски в теплі й сухості та запобігають подразненню чутливих сосків одягом. За допомогою практичних самоклейних стрічок лактаційні прокладки надійно кріпляться до бюстгальтера й відмінно тримаються на своєму місці впродовж тривалого часу.

  • Одноразові лактаційні прокладки для грудей виготовляють із м'якого матеріалу, що має високу поглинальну здатність. Після використання їх утилізують. Ці лактаційні прокладки чудово поміщаються в будь-яку жіночу сумочку та забезпечують непомітний захист будь-де в дорозі.
  • Тканинні лактаційні прокладки для грудей виготовляються з ніжної повітропроникної бавовни або бамбуку. Ці прокладки для грудей можна прати та використовувати багаторазово. Перед першим використанням лактаційні прокладки потрібно випрати. Рекомендується ніколи не використовувати під час прання пом’якшувач для білизни, який може вплинути на якість поглинання.
  • Силіконові накладки для грудного вигодовування— це особливий тип накладок для грудей, які виготовляють із тонкого силікону. Силіконові накладки досконало прилягають до грудей, захищаючи чутливі соски від подразнення, та водночас утримують надлишок грудного молока, запобігаючи його протіканню на одяг.

Як часто потрібно міняти прокладки для грудей?

Упродовж перших тижнів грудного вигодовування рекомендується міняти прокладки після кожного годування груддю, оскільки вироблення молока ще не повністю стабілізувалося. Через кілька тижнів вироблення молока краще адаптується до потреб дитини, тож лактаційні прокладки можна буде міняти за потребою. Завжди міняйте прокладки для грудей після повного просякання, коли вони вже не виконують свою функцію повністю.

Як правильно вставити лактаційну прокладку в бюстгальтер?

  • Дістаньте виріб з упаковки.
  • Зніміть самоклейну стрічку.
  • Вставте прокладку в бюстгальтер на рівні соска.
  • Прикріпіть прокладку до чашечки бюстгальтера за допомогою самоклейної стрічки.

Зручні та непомітні лактаційні прокладки допоможуть вам уникнути неприємних плям на одязі під час грудного вигодовування. Також вони дуже прості у використанні. Обирайте одноразові або багаторазові тканинні прокладки для грудей та насолоджуйтесь відчуттям сухості та комфорту протягом перших місяців грудного вигодовування.