Електричні зубні щітки

Правильний догляд за зубами - основа гарної та здорової посмішки. Саме тому, на Notino, ви можете знайти найкращі електричні зубні щітки за доступними цінами.

 

Вірний вибір зубної щітки забезпечить не лише досконале чищення зубів та білосніжну посмішку, але й догляд за вашими яснами.

весь текст скритий текст

Ви вибрали

  • Косметика та аксесуари
  • Зуби
  • Електричні зубні щітки
Зобразити фільтр Приховати фільтр

Цінова категорія

-

Подарунки та акції

Бренд

Оцінка

  •   14
  •   1
Лідери продажу

Зуби - індикатор нашого здоров'я

Догляд за ротовою порожниною має дуже важливе значення для усього організму. Ще з дитинства, кожен знає, що гарні, білі та сяючі зуби – показник гарного здоров’я і самопочуття людини. Основна функція зубів заключається не тільки у відкушуванні, утримуванні і пережовуванні їжі, а також у чистоті вимови звуків.

Здорові зуби прикрашають посмішку і надають їй впевненості під час спілкування з людьми. Крім того, було проведено чимало наукових досліджень, які підтвердили, що зуби впливають на здоров’я травної системи і носової порожнини.

Неправильний спосіб життя, шкідливе харчування і нехтування елементарними правилами по догляду за ротовою порожниною, призводять до розмноження бактерій, утворення нальоту, зубного каменю і карієсу.

Основні причини захворювання зубів і ротової порожнини

Чималу шкоду зубам наносить харчування з надмірною кількістю вуглеводів і штучних барвників. Кисла їжа руйнує не тільки зовнішню захисну оболонку коронкової частини зуба – емаль, але й також тверду тканину зуба – дентин.

Куріння пошкоджує цілісність емалі і знищує корисні мікроорганізми, які необхідні для підтримання нормальної мікрофлори у ротовій порожнині. Крім того, різкий перепад температури, в процесі куріння, призводить до утворення мікротріщин на коронковій частині зуба. Канцерогені смоли, у складі сигарет, утворюють жовтий наліт, плями і зубний камінь, від якого потім можна позбутися тільки у кабінеті стоматолога.

Як відомо, алкоголь вимиває з організму кальцій – один із найважливіших мікроелементів, який також знаходиться у зубах. Кислоти, у складі алкоголю, і штучні барвники пошкоджують емаль і змінюють її природній колір.

Зубна щітка – один з найкращих винаходів людства

Ще у давні часи наші пращури розуміли наскільки важливо доглядати за зубами, тому намагалися усіма можливими і доступними способами, хоча б якось слідкувати за гігієною ротової порожнини.

До створення першого інструменту для очищення зубів використовували суміші, які просто розжовували після прийому їжі. Наприклад: попіл внутрішніх органів великої худоби, бджолиний віск, смолу, яєчну шкарлупу, пемзу, ладан, перетерті родзинки і навіть порошок із баранячих рогів.

Археологи вважають, що першою, так званою, зубною щіткою була дерев’яна паличка, з однієї сторони розмочалена, а з іншої загострена. Один кінець інтенсивно розжовували, тим самим очищаючи і масажуючи зуби і ясна, а гострим кінцем виймали залишки їжі. Такі щіточки виготовляли тільки зі спеціальних порід дерев, у складі яких були ефірні масла з антибактеріальною і протизапальною дією.

У XV столітті, в Азії почали вперше використовувати бамбукові зубні щіточки, на які прикріплювали пучок із ворсу сибірського вепра. Такий спосіб очищення, занадто сильно травмував ніжну емаль, адже для цього використовували найміцніший ворс зі спини тварин.

Справжню революцію здійснив французький дантист П'єр Фошар, який у XVII столітті опублікував науковий трактат про зуби, в якому описав зубні хвороби і патології. Саме він запропонував новий, менш болючий і травматичний, спосіб видалення зубів, створив вставні зуби і спеціальні ковпачки-покриття для них. Він рекомендував щоденно чистити зуби і протирати ясна натуральною морською губкою.

Пошуки ефективного засобу для чищення зубів

Тільки у XVIII столітті з’являється перший зубний порошок на основі мильної стружки, перетертої крейди і м’ятного масла. Такий засіб для гігієни ротової порожнини могли собі дозволити тільки заможні люди, а бідна верства населення продовжувала використовувати вугілля і золу, якою очищали зуби за допомогою… пальця!

У 1873 році з’явилася перша зубна паста з м’ятним присмаком, але тільки з 1896 року компанія Colgate починає випускати її у форматі зручного тюбика.

Перша сучасна щітка з’являється лише у 1937 році завдяки американській компанії Du Pont, яка створила синтетичний матеріал - нейлон. М’який та еластичний ворс був досить міцним та вологостійким. На ньому не так швидко розмножувалися мікроби та бактерії, і до всього – за такою зубною щіткою було дуже легко доглядати.

Електрична зубна щітка – гарантія білосніжної усмішки

В епоху електрики з’явилася перша електрична зубна щітка, яку створив в кінці XIX століття американський лікар Скотт. Особливість його запатентованої зубної щітки полягала в тому, що в процесі чищення вона вражала електричним струмом. Лікар вважав, що це сприяє прискоренню обмінних процесів у ротовій порожнині, а значить, автоматично підвищувалася здібність до зміцнення і відновлення. Звісно, що такий аксесуар для гігієни не був популярним серед людей.

Нарешті, у 1939 році, в Швейцарії випустили електричну зубну щітку Broxodent, яка працювала від електричної мережі, а в 1961 компанія General Electrics створила першу зубну щітку, яка працювала від вбудованого акумулятора.

З того часу було створено тисячі моделей електричних зубних щіток з використанням інноваційнтх технологій та новітніх розробок, покращуючи їхню функціональність і ефективність.

Основні переваги електричної зубної щітки

Зубна щітка - електрична чи мануальна? Ось у чому питання. Щоб зробити правильний вибір достатньо ознайомитися з усіма перевагами зубної щітки на акумуляторі:

  1. Використовується менше фізичної сили в процесі очищення.
  2. Завдяки вбудованому сенсору, щітка не пошкоджує емаль і не травмує ясна, так як не утворює надмірний натиск.
  3. Якісно і ефективно очищає, навіть важкодоступні ділянки (наприклад, між зубами).
  4. Таймер забезпечує необхідну тривалість очищення для кожного зуба.
  5. Екологічність. Для виготовлення однієї механічної щітки використовують таку кількість сировини, з якої можна виробити 20 змінних насадок для електричної зубної щітки.

Електрична зубна щітка, буває таких видів, як: стандартна, звукова і ультразвукова. Саме завдяки спеціальному руху голівки зубної щітки відбувається процес очищення. Вона може здійснювати поступальні і кругові рухи. Частота обертання у кожної щітки індивідуальна, але в основному вона коливається від 5 до 30 тисяч обертів в хвилину.

Oral B – електрична зубна щітка, якій довіряють

Електрична зубна щітка Oral B – це таймер і кілька режимів для оптимального очищення, унікальна технологія контролю рівня натискання на щітку і щоденний ефективний масаж для ясен.

Електрична щітка для зубів Oral B Pro 750 D16.513.UX CrossAction, в комплекті з чохлом, стане чудовим варіантом для людей, які люблять активно подорожувати, але при цьому хочуть забезпечити надійний захист зубам у будь-якому куточку планети.

Дитяча електрична зубна щітка Oral B Vitality Kids 3+ Star Wars – завдяки таймеру допоможе контролювати процес очищення, а веселий дизайн буде щоранку піднімати настрій і налаштовувати на гарний день.

Ще одна цікава електрична зубна щітка для дітей - FOREO Issa Mikro, яка представлена у яскравих кольорах. Для дівчинки можна придбати рожеву або фіолетову щітку, а для хлопчика – блакитну або жовту. Ця приємна, м’яка і зручна щітка, із високоякісного силікону, допоможе з ранніх років привити кожній дитині відповідальне ставлення до особистої гігієни і здоров’я.

Чудово себе зарекомендувала електрична зубна щітка Філіпс. Наприклад, зубні щітки із серії Sonicare гарантують зубам надійний догляд, ніжне очищення і ефективне видалення нальоту. Науково було доведено, що 2 хвилини використання електричної зубної щітки Sonicare, по кількості рухів голівки, замінює місяць чистки механічною щіткою.

Якісні електричні зубні щітки за доступними цінами

Не знаєте де придбати електричну зубну щітку? В інтернет-магазині косметики і парфумерії notino.ua представлений широкий вибір електричних зубних щіток для дорослих і дітей, які гарантовано перетворять щоденний процес очищення зубів у приємний і комфортний ритуал.

В асортименті інтернет-магазину представлені електричні зубні щітки, змінні головки і насадки таких відомих брендів, як: Philips, Oral B, FOREO, Curaprox та інші. Всі вони наділені різними характеристиками і функціями, які направлені на вирішення конкретної проблеми з урахуванням індивідуальних потреб людини.

весь текст скритий текст