Пензлики для макіяжу та спонжі

Фільтр
Лідери продажу

Косметичний пензлик — незамінний помічник кожної жінки! Ознайомтеся з усіма видами пензлів для макіяжу та практичних спонжів для тонального крему, які допоможуть вам без зайвих зусиль створити денний або вечірній макіяж. Завдяки професійному пензлику ваше обличчя завжди виглядатиме бездоганно.

Які пензлі обрати: синтетичні чи натуральні?

Питання не в якості, а в тому, для яких косметичних засобів ці пензлі більше підходять.

  • Натуральні косметичні пензлики призначені насамперед для нанесення сипких засобів (пудри, рум’ян, тіней).
  • Натомість синтетичні пензлі краще підходять для жирних консистенцій (помади та рідких тіней для повік ).

Види пензлів для макіяжу

Пензлик для тонального крему

Пензлики для тонального крему оснащені густими та щільно розташованими ворсинками з прямим або злегка скошеним зрізом. Для нанесення консилера бажано обрати косметичний пензлик меншого розміру та зі скошеним кінчиком. Це дасть змогу легко й точно нанести косметичний засіб на потрібні ділянки.

Пензлик для пудри

Для нанесення пудри якнайкраще підходить об’ємний круглий пензлик із густим рядом ворсинок. Пензлик для пудри зазвичай оснащено довшою ручкою, однак існують також так звані пензлики кабукі з короткою ручкою. Пензлик кабукі допомагає швидко створити як природний макіяж, так і повне покриття.

Пензлик для тіней

Пензлики для тіней тонкі та тендітні. Їх варто мати одразу два. Один — з якомога м’якшими ворсинками й загостреним кінчиком для точного нанесення, наприклад, хайлайтера в області внутрішнього кутика ока. Другий — трохи ширший, для зручного нанесення тіней на повіки.

Пензлик для губ

Ваш косметичний арсенал буде неповним без тонкого пензлика для помади з м’якою щетиною. Він допоможе максимально точно нафарбувати губи, не виходячи за краї. Надзвичайно практичними є висувні кисті для макіяжу, які дуже зручно брати з собою в дорогу.

Пензлик для брів

Пензлик для брів зазвичай невеликий, плоский, зі скошеним зрізом. Це дає змогу чітко затушовувати брови й навіть бездоганно підводити повіки. Часто його продають у комплекті зі щіточкою для брів, яка використовується для їх розчісування та створення бажаної форми.

Пензлик для контурування

Контурування обличчя — справа непроста, але з належним пензликом ви впораєтесь із цією процедурою без зайвих зусиль. Пензлик для контурування має дуже густі та м’які ворсинки. За його допомогою можна візуально звузити ніс або підкреслити вилиці.

  • Форма густого й злегка скошеного пензлика для рум’ян пристосована до нанесення необхідної кількості засобу на округлі частини щік для створення ніжного природного ефекту.
  • Плоский віялоподібний пензлик для хайлайтера чудово підходить для того, щоб додати вилицям сяйва. Натомість тонший пензлик для хайлайтера із закругленим кінчиком призначений для роботи над дрібними деталями.
  • Пензлик для бронзера здебільшого має трохи скошену форму, як і пензлик для рум’ян. Однак використовуються також пензлі з прямим зрізом або об'ємніші кисті для макіяжу із закругленим кінчиком — вибір за вами.

Очищення косметичних пензликів

У косметичних пензликах накопичуються бруд і олія, тож якщо їх регулярно не очищати, це може призвести до виникнення проблем зі шкірою. Як чистити пензлі для макіяжу? Найпростіший спосіб — скористатися одним зі спеціальних засобів для чищення косметичних пензликів.

Пензлі бажано промивати водою після кожного застосування або принаймні раз на тиждень. Тримайте їх ворсинками вниз, щоб вода не потрапляла на ручку. Промивайте, поки зі щетини не стікатиме чиста вода.

Вибирайте найкращі професійні косметичні пензлики для очей, обличчя та губ, популярні спонжі для макіяжу чи економічно вигідний набір кісточок для макіяжу. На нашому сайті ви знайдете високоякісні пензлики від перевірених брендів, а також усе, що потрібно для макіяжу.