Перейти до основного вмісту

Curaprox

Про бренд Curaprox

А ви знаєте, що здорові зуби та ясна дуже важливі для нашого здоров'я? Швейцарському бренду Curaprox точно це відомо. Уже більше 40 років він спеціалізується на створенні продукції для ефективного догляду за ротовою порожниною. Спробуйте й ви зубні щітки та інші першокласні засоби для догляду за зубами, які полюбив увесь світ.

У співпраці зі стоматологами бренд розробляє найкращі засоби для догляду за ротовою порожниною з 1972 року. Проста, але ефективна зубна щітка Curaprox сьогодні вважається легендарною. Її прямі густі щетинки виготовлено не зі звичайного нейлону, а з екстрам’якого волокна, запатентованого CUREN®. Для різних видів щіток густота відрізняється. Найпопулярніша щітка — це ультрам’яка Curaprox 5460, що береже навіть найчутливіші ясна.

Також ми пропонуємо вам зубну пасту Curaprox і міжзубні щітки Curaprox, які кількома рухами ідеально очистять ваші зуби, зробивши їх досконалими. А якщо ви ще вагаєтесь, то запевняємо, що вам точно сподобається грайливий і кольоровий дизайн щіток, а також лімітовані святкові колекції на Різдво або день св. Валентина.

весь текст скритий текст