Олівець для очей

Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції
Оцінка
  •   32
  •   7
  •   9
  •   1
  •   2
Лідери продажу

Як обрати олівець для очей?

Підкресліть свій погляд найкращим олівцем для очей! Незалежно від того, що ви шукаєте, — білий олівець для освітлення погляду, каяловий олівець для очей для створення ефекту «димчастого макіяжу» або водостійкий олівець для будь-якої погоди, у нас ви неодмінно знайдете потрібний.

Як обрати олівець для очей?

Важливою є твердість олівця. Твердий класичний олівець для очей заміняє класичну підводку для очей, і з його допомогою ви легко створите точну лінію. З іншого боку, м'якший каяловий олівець для очей легше розтушовується, і ви можете використовувати його для створення ефекту «димчастого макіяжу». Лінії, намальовані каяловим олівцем, зазвичай також виразніші та стійкіші.

Ви збираєтесь у басейн або на прогулянку в дощову погоду? Тоді скористайтесь водостійким олівцем для очей, який витримає воду та сльози. Доповніть його водостійкою тушшю для вій, і ваш макіяж ніколи вас не підведе. Для чутливих очей обирайте гіпоалергенний олівець для очей без потенційно подразнювальних речовин.

Кольори олівців для очей

Після того, як ви визначилися, який тип олівця вам найбільше підходить, оберіть відповідний колір.

  • Чорний олівець для очей — це класика. За допомогою правильного олівця ви одним рухом зробите очі чарівними й спокусливими.
  • Коричневий олівець підкреслює очі м'якше, ніж чорний. З ним ви досягнете більш природного вигляду, він підходить, наприклад, блондинкам.
  • Білий олівець для очей візуально збільшує очі. Використовуйте його, наприклад, у внутрішньому кутику ока або для стрілки на нижній повіці.
  • Рожевий, зелений або синій олівець для очей дозволить вам поекспериментувати та дати волю своїй фантазії. Ви хочете зробити кольоровий макіяж, але у вас немає олівця? Створіть лінію за допомогою вузького пензлика для макіяжу та кольорових тіней для повік.

Без чого не можна обійтися?

Точність ліній — це головне! Не забувайте про косметичну підстругачку для олівців, яка забезпечує ідеальну гострість. У нашому асортименті ви також знайдете олівці для очей із підстругачкою.

Оберіть новий олівець для очей Clinique, Rimmel або Bourjois та насолоджуйтесь ідеальним макіяжем, який зачарує всіх!