Перейти до основного вмісту

Догляд за шкірою обличчя

Очистити, нанести сироватку, а потім крем. Починайте та завершуйте свій день коротеньким ритуалом, що забезпечить вашій шкірі красу та здоров’я. Відповідь на питання як отримати красиву шкіру насправді дуже проста. Це ніби чистити зуби щоранку та щовечора. Додайте до цієї щоденної процедури ще й очищення та зволоження шкіри. Оберіть для себе правильну косметику й ознайомтеся з чотирма основними кроками в догляді за шкірою.  

1 крок- Очищення та зняття макіяжу

Ретельне зняття макіяжу та очищення шкіри — це основа щоденного догляду за шкірою. Без них вона не зможе поглинати всі необхідні поживні речовини, а невдовзі вам почнуть докучати закупорені пори.

Обирайте засоби для зняття макіяжу відповідно до свого типу шкіри. Для жирної та комбінованої шкіри обличчя підійде гель, який змивається водою. Для сухої та чутливої шкіри обирайте молочко для зняття макіяжу або олійку, які слід наносити на ватний диск і за допомогою нього очистити шкіру від забруднень. Після цього очистьте шкіру лосьйоном для обличчя та переходьте до другого кроку.

Усе для очищення шкіри та зняття макіяжy 

весь текст скритий текст

2 крок- Скраб і маска

Принаймні раз на тиждень додайте до своїх процедур догляду скраб і маску для обличчя. Спершу, використовуючи скраб, видаліть відмерлі клітини шкіри. Ця процедура пришвидшить циркуляцію крові, що сприятиме відновленню шкіри обличчя. Нанесіть скраб круговими рухами на вологу шкіру обличчя, акуратно її масажуйте, а тоді змийте засіб водою. 

Після цього нанесіть маску з високим вмістом активних речовин, яка забезпечить вашій шкірі максимальний захист. Оберіть маску для шкіри обличчя, яка відповідає її поточним потребам. Що потрібно вашій шкірі саме зараз? Зволоження? Чи, може, вам потрібна чорна маска для очищення проблемної шкіри?

Знайдіть скраб або маску, що підійде саме для вас

весь текст скритий текст

3 крок - Сироватка для шкіри обличчя

Порівнюючи сироватку з кремом, одразу помітно, що сироватка має легшу та м’якшу консистенцію, завдяки чому вона легко проникає до глибших шарів вашої шкіри. Сироватка підготує вашу шкіру до нанесення крему та підсилить його позитивні ефекти.
 
Сироватку потрібно акуратно «вбивати» в очищену шкіру обличчя кінчиками пальців і зачекати до повного її поглинання. Лише після цього можна переходити до фінального кроку вашої щоденної процедури догляду за шкірою.
 

Знайдіть сироватку для шкіри обличчя, що підійде саме для вас

весь текст скритий текст

4 крок - Крем для шкіри обличчя

Матувальний крем підійде для жирної шкіри, заспокійливий крем — для чутливої, а крем від зморшок — для зрілої шкіри. Він зволожує, живить, бореться з недоліками (наприклад, акне та пігментними плямами). Ви можете підібрати крем відповідно до свого віку, поточних потреб і типу шкіри.
 
Наносьте крем на обличчя, шию та зону декольте щоранку та щовечора. Увечері використовуйте нічний крем, який відновлюватиме й живитиме вашу шкіру протягом сну. Зранку — денний крем, який освіжатиме шкіру, захищатиме її від зовнішніх впливів, а також буде базою для вашого макіяжу. Доповніть свій щоденний догляд спеціальним кремом для зони навколо очей і бальзамом для губ, щоб потім насолоджуватися здоровою та красивою шкірою!
 

Знайдіть крем для шкіри обличчя, що підійде саме для вас

celý text skrýt text

весь текст скритий текст